Teme vezane uz sve reprezentacije
Korisnikov avatar
By skeske
#270418
Poku ima potencijal da bukvalno sve bolje radi od Belog, tj da bude Beli za bogate, samo cemo sacekati da vidimo ima li ono u glavi sto mu je potrebno.
Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
#270423
S obzirom da sam upoznao i njega i roditelje, dok sam bio u Atini, ali i na osnovu intervjua koje sam sluša, mogu reći da je dečko i više nego zdrav u glavi. Prosto kao da nije godište koje je, učen je pravim vrednostima, deluje da je dosta rano i sazreo, što je donekle i logično jer je rano otišao u inostranstvo, ali svakako dečko za primer. Želim mu svu sreću sveta i da postane 7 puta bolji od Belog.
Korisnikov avatar
By BBBbbb
#270439
Poku i dalje obecava, samo sto u OKC trenutno je Giddey bolja verzija njega, bar u smislu spremnosti za NBA.
Nadam se da ce nastaviti da radi, jer je bas veliki potencijal.
Korisnikov avatar
By Zex88
#270448
Pa ja vidim Jovica kao nekog ko bi uskoro bio spreman da uskoci..

Послато са SM-A725F помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
#270451
Ako gledaš Micića kao veterana, što onda ne računaš i Jokića, pa oni su ista generacija :D

Teo je izuzetak, ali generalno smatram da plejevi u današnje vreme malo sporije sazrevaju i dobijaju slobodu i potrebne minute, koji su im neophodni za sticanje samopouzdanja. Eto primer Vase koji je tek u Tofašu dobio odrešene ruke, a sazreo potpuno u Žalgirisu, a igra seniorsku košarku od fazon 16 godine u Megi. Verujem da će neki od naših "otpisanih" talenata, kao što je i Vasa bio u trenutku odlaska iz Zvezde, procevetati u nekoj Poljskoj, Turskoj, Italiji... Te na zadnja vrata ući u reprezentaciju.

Može Poku biti vrhunska 4, a prednost visine može koristiti i na 3, nešto kao i Beli, s tim da je Poku u Olimpijakosu kod Blata igrao pleja, kao i Beli u Zvezdi kod Karija. Svakako može se koristiti možda u nekim varijantama i na 5, kao neko ko će da širi odbranu, jer svakako teške i jake petice gube mesto u modernoj košarci. Nisam ga gledao od prošle sezone, morao bih pogledati neku utakmicu da vidi da li je napredovao preko leta i na čemu je radio. Poku je svakako dosta mlad i odlična stvar je što je upao u ovakav OKC, gde samo mladi i igraju i imaju dosta slobode. Verujem da će i masu nabaciti, odnosno da će dodati malo više mišića, ali to polako ide, kao i u slučaju Jokića.

Jović vidim da ima baš dosta slobode i da je stvarno lepo napredovao i kroz sezonu, tako da i njega očekujem uskoro na vrhunskom niovu.

Balša Koprivica je takođe u priči, može on postati odličan igrač kroz koju godinu ima sve predispozicije za to.
Korisnikov avatar
By skeske
#270460
milanezija napisao: Uto Dec 14, 2021 11:59 pm Bilo bi lepo da dodje na obuku kod Željka :)
Zoc prvo da pokaze da od osvajanja silnih trofeja nije zaboravio da razvije igraca :D
Ima sad priliku sa Madarom, Trifom i Koprivicom :)
Sto se tice zamjene za Kalinu i Lucu i vidu Jovica, mislim da je Jovicu mnogo veci plafon od reprezentatovne uloge Luce i Kaline.
  • 1
  • 942
  • 943
  • 944
  • 945
  • 946
  • 1165
NBA

Topic za sve ovo bavljenje kosarkom ima 3 meseca i[…]

KK Crvena Zvezda 26/27

Ocekujem najgoru ekipu u istoriji kluba gde se ne […]