Teme vezane uz regionalnu ligu
Korisnikov avatar
By milanezija
MileBL napisao:Cudi me da niko ne pominje povratak Vujosevica?

Послато са SM-A202F помоћу Тапатока
Zdravlje
Korisnikov avatar
By MileBL
Jeste zdravlje problem ali SNS ekipi je potrebno jako ime, moze Dule + VJ.

Korisnikov avatar
By MileBL
Jbg, morate nauciti citati stvari koje vam se ne svidjaju
Ne vidim zasto je problem diskusija o problemima koji su doveli do smjene trenera i ko su potencijalna resenja za novog trenera
Uglavnom bice zanimljivo ispratiti kakvo ce se resenje odabrati, mozda bude opet neki pocetnik sa ozbiljnom kosarkom ili iskusan ali sa upitnim znanjem, a mozda se dovede jako trenersko ime koje ce zahtjevati promjene u igrackom kadru i velika ulaganja

Korisnikov avatar
By Antoine
Nije to diskusija kad namerno provociraš, nisi od juče na ovom forumu, a nisam ni ja. Dovođenje Duleta u vezu sa sns ekipom, zbog koje je izgubio i zdravlje i posao jer se prvi usudio da kaže da je car go, je u najmanju ruku bezobrazno.
Korisnikov avatar
By MileBL
Sns ekipe treba neko iza koga se mogu sakriti, mislim da se sa tim slazes
Dule je trener koji moze dobiti glatko milion za ugovor na tri godine, mislim da uprkos svim problemima i okolnostima takvu ponudu ne bi odbio...

Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
Pa jedni jedno pricaju, drugi drugo... Meni su iskreno obe opcije dobre, ali sam ja vise za Filipovskog.

Zanima me zivo kako ce utakmica u Laktasima danas izgledati...
Korisnikov avatar
By Antoine
MileBL napisao: Sub Okt 31, 2020 9:42 am Sns ekipe treba neko iza koga se mogu sakriti, mislim da se sa tim slazes
Sad im treba da se dodvore navijačima, pa pošto Željko nije lud, ajde Džile. Dule mislim da ima dovoljno mozga i obraza da ne ugazi dva puta u isto g....
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 26
NBA

Pozdrav ljudi, Sry sto ovako ulecem, trazimo clan[…]

Fudbal

Tuga.. mlad covek.. :(

Ide to mnogo brze ako se napravi rezultat iznad oc[…]