Teme vezane uz regionalnu ligu
By Gsk133
Nemate pojma realno i imate krs ekipu, gde su svi sem Kalinica sve neki polu proizvodi i polu igraci. I Zvezda je "groblje"talenata. Ono sto sada igra Simanic za Megu Mitrovic ne moze ni za 3 zivota, a Radanov je bolji igrac od cele Zvezdine spoljne linije sem Kalinica kada igra na 3. Ali Radonjic sablonski trener ne voli "umetnike" vec "drvosece"i igrace zadatka. I ne, nemoj neko da kaze da su Simanic i Radanov dobili sansu, jer nisu. Radanov da je imao slobodu kao Dobric bio bi medju boljim igracima u evroligii, veliki i vrhunski talenat, ali kod Radonjica sve je dzabe. Jedini "umetnik"koji je uspeo(ali ne u punom sjaju")kod Radonjica je Guduric. Odvratni ste za gledanje suma sumarum i kad pobedjujete i kad gubite.
Korisnikov avatar
By Zex88
Rudarski..Vrlo bitna pobeda.. Pogotovo posle Laktasa..
Dobri smo bili,ali mora jos to mnogo bolje,pogotovo u napadu..
Ne svidja mi se sto Kobra nema vise loptu u rukama..
Dobicu cir na zeludcu od Kuzmica..
Luka pun pogodak..

Послато са SM-A725F помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Kosarka na manji broj poena je nesto sto je donosilo rezultate Zvezdi i Partizanu. Igranje na 80, 90 poena bez odbrane jer osudjeno na propast, a tako je bilo kod Djordjevica na SP i Kokoskova u reprezentaciji, kod Obradovica...
Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
Odlicna, zrela partija Zvezde sinoc i bitna pobeda i za samopouzdanje posle poraza u Laktasima, ali i za nastavak takmicenja. :clap: Tacno se na trenutke vidi da fali par igraca, a opet ludi Radonja rotira sve, s tim da ima trenutaka kada zaboravi nekog duze na parketu ili klupi nego sto bi trebalo. Prednost vasa je sto imate dosta sistemskih igraca koji mogu da igraju od 2 do 4, pa mogu i da preuzimaju svasta, tako da nije tu problem, problem je na ovim deficitarnim pozicijama, no deluje da Dejo to radi po svom osecaju. Dzoni sinoc u kanalu, pokusao je sa par suteva u drugom poluvremenu da se vrati u mec, ali nista od toga, deluje da on odigra 2 dobre pa 1 losu. Mitrovic je fenomenalno opet odigrao, Kalinic isto. Fali vam malo kreacije i poena u napadu,mada mislim da to moze Holins da donese, samo se ni on ne koristi dovoljno, a bljesnuo je u par akcija, on mi deluje kao da igra na 45%, moguce da se polako vraca zbog povrede ili tako nesto. Fali vam taj centar, da li to bio Cirbres ili neko drugi nije ni bitno, ne mogu sami Luka i Kuz na el nivou, pogotovo protiv ozbiljnije unutrasnje linije...

Evo Nebo je odlican igrac, jos jedan centar kojeg su propustili nasi i vasi skauti, a doveden iz Izraela...
Korisnikov avatar
By MileBL

Ljudi se sprdaju sa Kuzmicem a jasno se vidi da ga je odgurnuo Nebo i skratio sut
Ne znam kako niko ne vidi Kuzmicevo zatvarnje na piku, bekovi protivnickih ekipa bukvalno odustaju od akcije kad naidju na Kuzmica jer nisu u stanju da proslede loptu pored njega
Znacice nam i Cirbes kad se vrati, lik je ogroman, kad postavi blok ostane veliki prostor iza njega, Luka igra na cistu inteligenciju ali nema snage za borbu ispod samog kosa pa se protivnici lako pozicioniraju za skok

Sent from my SM-A315G using Tapatalk

Korisnikov avatar
By skeske
MileBL napisao: Čet Okt 14, 2021 9:49 am

Ljudi se sprdaju sa Kuzmicem a jasno se vidi da ga je odgurnuo Nebo i skratio sut
Ne znam kako niko ne vidi Kuzmicevo zatvarnje na piku, bekovi protivnickih ekipa bukvalno odustaju od akcije kad naidju na Kuzmica jer nisu u stanju da proslede loptu pored njega
Znacice nam i Cirbes kad se vrati, lik je ogroman, kad postavi blok ostane veliki prostor iza njega, Luka igra na cistu inteligenciju ali nema snage za borbu ispod samog kosa pa se protivnici lako pozicioniraju za skok

Mile, ako mu smeta ovaj kontakt kod cistog poluhoroga na pola metra, treba bataliti kosarku.
Korisnikov avatar
By MileBL
Jbg, kad je nekako ukrucen pa ga mali kontakt poremeti, nas je covjek pa mi zao da se sprdaju sa njim

Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Steta bas za poraz, mogli smo do iznanadjenja. Po meni Radonjic kriv zbog rotacije, drzi Simonovica i ovi se odlepljuju u zadnoj cetvrtini, takodje daje Holinsu da resi mec, a on pravi dve greske i ostavlja Sveda da ubode trojku, a Dobric zaboravljen na klupi.
Ocigledno da je veceras i Holinsu i Ivanovicu da ta veca sansa, da je Radonjic hteo malo da ih razigra.
Korisnikov avatar
By skeske
MileBL napisao: Čet Okt 14, 2021 10:19 pm Jbg, kad je nekako ukrucen pa ga mali kontakt poremeti, nas je covjek pa mi zao da se sprdaju sa njim

Ali je zato sinoc odigrao partiju kao nekad 😁
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 23
Reprezentacija Srbije

Nije mi jasno sto Ilic nije igrao?

Svaštara