Teme vezane uz sve reprezentacije
Korisnikov avatar
By MileBL
Mali sazetak iz onog sto sam video, Turci divljina teska sve se svodi na solo akcije Osmana i Korkmaza, njih ko zaustavi vise od pola posla je odradio, ne znam kakav je status Larkina, nije igrao ali ako bude tu on ce malo bolje povezati igru i ukljuciti ostale igrace.
Slovence nosi Doncic, kad on stane ulijece Dragic i tako u krug, razlika u odnosu na Turke je sto su ova dva plejmejkeri pa cine igrace oko sebe boljim
Dogadjaj koji je obelezio utakmicu je koskanje Zokija Dragica i Cedi Osmana, ulijece Edo Muric i brani Osmana, sta drugo reci nego Turcin brani Turcina
Korisnikov avatar
By gramada
U spaniji konacno ali sada stvarno doslo do smena generavija, ovo sad sto imaju sem braca Hernangomez vrlo vrlo upitno, tolika baza , najbolja liga posle NBA nista...............
Korisnikov avatar
By gramada
Po obicaju cvrsta borbena ekipa, e sad igracki mozda ima dobra petorka ostalo diskutabilno ipak ne bih ih otspisao bas..........
Korisnikov avatar
By MileBL
Hrvati su opasni, samo da njih izbjegnemo

Hrvatsku će predstavljati: Toni Perković, Jaleen Devon Smith, Roko Prkačin, Krunoslav Simon, Mario Hezonja, Dario Šarić, Lovro Gnjidić, Karlo Matković, Ivan Ramljak, Dominik Mavra, Ivica Zubac i Bojan Bogdanović.
Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
Valderama napisao: Pon Avg 22, 2022 5:49 pm Kakav im je učinak u pripremnom utakmicama?
Pa i nemaju neki skor 2-2 imaju, dobili su Bugarsku 30 razlike i Mađarsku 20 razlike, a izgubili od Slovenije 6 i Češke 12 razlike... Kao što rekoste, nije ekipa za potcenjivanje, Smit deluje da se dobro uklopio, dobio je dosta slobode i više nego što je imao u Albi čitave sezone, te je doneo poene i bio 10+ skoro u svakoj. Zanimljivo da su NBA igrači Bogdan, Zubac i Šarić imali partije gde su bili i dosta dobri, ali i one gde su imali 5-6 poena, a prednjačili su Karlo Matković i slični po poenima. Zanimljiva ekipa.

Deluje mi da će biti dosta dobro prvenstvo i da će biti ultra zajebano i neizvesno, da će biti dosta iznenađenja "manjih" reprezentacija... Još 8 dana! :dance:
  • 1
  • 334
  • 335
  • 336
  • 337
  • 338
  • 351
FIFA WORLD CUP QATAR 2022

Doktorska konferencija, i ne treba nista da kaze […]

ABA fantasy

Mora sam da dam ovo kolo bodove komsijama sa Trian[…]

Kk Partizan 2022/2023