Teme vezane uz regionalnu ligu
Korisnikov avatar
By BogdanB
Ko o čemu gsk o sudijama, one nisu odlučile meč, da, bilo je grešaka ali nisu odlučile meč.

Poslato sa FNE-NX9 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By MileBL
Meni se cini da igracima kasne plate
Ovde nema zalaganja, nisu igraci zaboravili igrati, neki tihi bojkot, samo je pitanje vremena kad ce Zoc poceti o tome pricati
Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Prvi problem je losa selekcija ekipe Zeljka Obradovica. Potpuno neverovatno je da tako iskusan trener i veliki Grobar ovakav tim napravi. Uvek je Zeljko imao te napadacke dobre timove, ali da nema klasicnog pleja i da nema nekog defanzivnog specijalca me bas cudi od njega. Natrpao je roster bekovima Avramovic koji je povredjen, Egzum, Panter, Naneli, Andjusic, Trifunovic, Glas i i ni jedan od njih nije specijalac da igra odbranu, svi su napadacki orijentisani. Takodje ocigledno je da se visoka trojka ne uklapa u ovu kocnepciju brze igre i suterskog ludila jer nema akcija za njega, ne spusta se lopta na niski post ni Kurucu prosle sezone ni Grku ove, pa se moze zapitati kad je vec tako bolje da je ostao jeftiniji Zagorac nego skupo pojacanje iz Atine, iako je pokazao znake zivota u poslednje dve utakmice. Sada se spopinje i Dorsi, ne vidim gde bi on mogao da legne na ovaj roster, jedino ako se ne sprema neka cista npr Andjusica i jos jednog beka Nanelija ili Pantera cak. Andjusic koji ima samo sut za tri poena jer promasaj na ovaj roster, ovu ulogu sto on ima je mogao da ima i Trifunovic i mislim da ce i treci put dobiti otkaz u takoreci "svom" Partizanu.
U toku sezone na centru je doveden i Brodzianski koji nema nikakvu ulogu i ne vidim njegovu svhu dovodenja. On centra nije igrao ranije, a ove sezone niti ima akcija za njegov sut, niti on kad je sam nesto i pogadja. Bukvalno ne snadjen igrac u vremenu i prostoru, niti je pik igrac, niti suter, niti dobar u skoku. Neverovovatno da nije iskopan neki stranac umesto njega crne puti, pa makar i neki defanzivac koji u napadu ne zna nista sem da zakuca.
Kada imas puno igraca koji mogu da rese mec, a nemas pravog lidera nema ko da zavrsi utakmicu, mislim da je to slucaj i sa Barselonom koja ima 10 igraca koji igraju po 20 minuta, a kada treba resiti F4 Evrolige ne zna se kome ide lopta i ko treba da resava. Moze se reci Mirotic, ali od bekova ne znas kome bi dao loptu, kad niko cele sezone sam ne resava, vec jedan mec Higins, drugi Laprovitola, treci mec neko treci... Tako i u Partizanu sem Pantera koji je pokazao da nije igrac koji ce uvek pogoditi i cesto ume da zasere, ne znas ko ce da dobije loptu da on resi.
Lose Zeljkove izmene i nepoverenje u mlade igrace je dovelo da se Lidej i Lesor istrose i vidi se na poslednjih nekoliko utakmica da igraju bez energije i da su pali u formi. Egzum se uzdigao protiv Olimpije, ali promasio sut za pobedu, Madar i Grk su u relativno dobroj formi i u izlaznoj putanji, ali su drugi pali. Naneli je isao gore, ali poslednja dva, tri meca i on je bas pao, plus protiv Zvezde nije ni igrao.
Partizanova sansa ove dve utakmice je da Zeljko gurne Andjusica da igra ako vec ne krene ni Nanelija ni Pantera. Ako bude bilo kao do sada izgubicete oba meca u Evroligi. S tim da je moje misljenje da ce ZOC konacno dobiti Atamana, a da ce u Francuskoj protiv fizicki jake ekipe biti jako tesko. Napadacki Asvel je tesko sranje od tima, ali fizicki dosta jaki, mogu da odigraju i na mali broj poena i dosta skokova da uzmu, pogotovu ako Lesor bude preuzimao i igrao pleja u odbrani :D.

Plej, Madar
Panter, Egzum, Milosavljevic
Dorsi, Zagorac
Lidej, Alibegovic
Lesor, Ristic

Vise mi se svidja ovakav tim nego ovo sada
Korisnikov avatar
By Zex88
Au kakva završnica Partizana..Sam sebi je najveći protivnik..

Послато са SM-A725F помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By BogdanB
Ovi igrači pojedini su maloumni, ovo je sramotno. Neke treba izbaciti kao primer ostalima

Poslato sa FNE-NX9 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By Zex88
Ali Ledej koji ne zna da je bonus,Papapetru koji pravi faul koji nije tražen,Naneliju ispada lopta..

Ali mi je ipak genijalno kako su zaboravljali De Koloa na liniji za 3 poena..

Послато са SM-A725F помоћу Тапатока

• 1
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 27
ABA fantasy

Ugovor je produžen do kraja sezone, msm da tu obe&[…]