Teme vezane uz regionalnu ligu
Korisnikov avatar
By MileBL
Tezak mec, vasi napaljeni kao uvjek, probace da nas slome u ranijim fazama meca, mi sto dalje izguramo rezultatski egal sanse nam rastu.
Bice zanimljivo ispratiti kakvu ce Zoc taktiku spremiti za Vildozu, jasno je svima da je on nas najbitniji igrac.
By Gsk133
Mnogo je Vildoza napredovao šuterski ili ima previše slobode i opušten je. Nikad ovako nije šutirao. U Baskoniji su njegovi drugi kvaliteti dolazili do izražaja.
Korisnikov avatar
By BogdanB
Salvatore Guliano napisao:Šta očekujete od derbija?
:think:
Da nam zatvore tribinu za sledeću utakmicu Slika

Poslato sa FNE-NX9 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
BogdanB napisao: Sre Dec 07, 2022 6:44 am
Salvatore Guliano napisao:Šta očekujete od derbija?
:think:
Da nam zatvore tribinu za sledeću utakmicu Slika

Pa kad smo ikebana od kluba i kada imamo posađenog limara na mesto predsednika kluba, Čović i Zvezda su što se toga tiče za 14 dimenzija iznad nas.

Pred istorijski prvi ikada derbi u EL, o kojem će EL da snima dokumentarni film, mi kao klub u organizaciju događaja ulazimo kao u meč sa pokojnom Crnokosom iz Kosjerića.

Prvi problem što su karte puštene u slobodnu prodaju, pa su naravno i navijači suparničkog kluba bili u mogućnosti da kupe iste na šalteru tiketlajna. Time dozvoljavaš ulazak gostujućim navijačima u halu bez ikakve kontrole, što je pod 1. nebezbedno, pod 2. nije u interesu kluba. Tu vidimo koliko je naša uprava nesposobna, jer kada su bili derbiji Zvezda se odlučivala da se ne puštaju u prodaju karte sem za vlasnike sezonskih - odnosno uradili su sve da navijači iz suprotnog tabora ne dođu do karata i u halu. Ali mi smo nesposobni, imamo 11k prodatih sezonskih i umesto da kažemo mogu da kupe kartu za derbi samo vlasnici sezonskih tipa po max 3 ili 4 i time se obezbediš koliko god. Napraviš foru da neće biti puna hala, šatro, a rasproda se. Znači nema potrebe da se razmišlja preterano, samo se prepiše njihov recept, a ima i još rešenja koliko god hoćeš, kao što je onomad bio slučaj da se karte kupuju samo u prostorijama kluba, te svedeš mogućnost dolaska protivničkih navijača na minimum.

Druga stvar organizuju igrače i trenera da se snimaju klipove i mole navijače da ne ubacuju ništa na teren, umesto da obezbede halu adekvatno i da podignu oprez na najviši nivo. Lepo daš upozorenje redarima da ne sme ništa da se unese, pojačaš sa murijom iza toga, da oni dodatno provere i mogućnost incidenta, koji je izvesno da će se desiti se svodi na minimum. Kako su mogli mene da smaraju u Pioniru na meču "Legende za Partizan" što unosim marker koji sam koristio da prikupim autograme igrača, tako mogu svih 20k ljudi da pretrkeljišu do gaća i uštede klubu novac i neuskrate ga podrške u sledećim utakmicama.

Samo sam na to želeo da skrenem pažnju i izrazim frustraciju, jer vidim da se oko toga izdaju saopštenja, snimaju klipovi i održavaju sednice javne bezbednosti.

Što se tiče utamice, ja nemam pojma šta da očekujem iskreno. Deluje mi nakon one utakmice od prošle nedelje da mogu da nas vrlo lako dobiju, dok mislim da pred svojim navijačima imamo veću prednost, pogotovo što se naši strani plaćenici više lože u EL utakmicama (da ne kažem biraju utakmice). Sve sem naše pobede bi bilo sramota, jer smo pod jedan jači, a pod dva smo igrali pre nedelju dana sa njima i videli kako igraju i šta mogu, te nije bila naučna fantastika spremiti utakmicu.
Korisnikov avatar
By BogdanB
Ostoja je toliko glup ispao, da nije normalno, a čova ga tovari za sve, i treba da ga tovari, kada ne zna ništa ko vo. Iako spinuje priču, kao manguparija koja se okuplja ispred arene sa transparentom, drago mi je sto ga tovare.
Sg, kakvi crni redari, oni da rade svoj posao godinama unazad, do sada se ne bi ništa ubacilo u teren

By Gsk133
Partizan domaćin. Komentariše Plavsic, analizu posle meča rade Kovačić i Kuzmanović . Mrtav hladan kaže Kuzmanović sudjenje bilo odlično.
Korisnikov avatar
By Lepus
Samo sa pohvalim atmosferu, stvarno vrhunska.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Korisnikov avatar
By BogdanB
Zasluženo bi bilo i mi da smo pobedili, ali eto nažalost, prelomilo da oni to urade. Imali smo itekako šansu na kraju ali eto, onaj koji je doveden da to uradi, još nijednom nije uradio, samo na jednoj utakmici i to za sezonu i po koliko je u klubu

Korisnikov avatar
By skeske
Cestitke na dobroj atmosferi bez ubacivanja predmeta i slicnih gluposti.
A i na fer i korektnoj igri, koja je bila sa obije strane.
By Gsk133
Dobro smo izdržali šta su nam sve radile sudije. Da je bilo obrnuto vi bi ubacili tonu raznih predmeta na parket i utakmica bi bila prekinuta. U par navrata Martin je provocirao naše igrace i nesportska izjava Nedovica na kraju utakmice.
Ali nestvarno mi je da su nas 2 puta dobili, a imamo za 2 klase bolji tim. Prisere mi se koliko sere neke njihove igrače i koliko sreće imaju pri postizanju poena. Konkretno Dobrić kad krene na ulaz sa onim bezveznim flouterima nema poverenje ni 1% u sebe da će dati koš, već samo baci loptu i u toj sekundi mislim da moli Boga da pogodi. Isti slučaj je kada šutira trojke iz očaja.
  • 1
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 28
ABA fantasy

Borac vs Cibona, utakmica pomjerena za sutra u 18h

NBA

Ocekivao sam da ode kod Lebrona kako bi najbolj[…]

Fudbal