Teme vezane uz regionalnu ligu
Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
milanezija napisao: Čet Sep 29, 2022 9:24 am Znaci ja sam bot jer sam kupio kartu?
Ne znam šta je problem s tobom? Znam da imaš pik na mene, ali jasno sam napisao da su podelili karte raznim botovima, to što si ti kupio, automatski znači da ti nisu dali=podeilili. Ali ako i jesi ili se osećaš kao bot ili želiš to biti, meni je to ok skroz, nemam ništa ni protiv toga imam protiv onih koji to ih proizvode...

U prilog ovome što pričam su česte nagradne igre i giveaway-ovi na stranicama raznih novina i kladionica, gde se dele sezonske KKP...
Korisnikov avatar
By milanezija
Kazes podelili 10k, to je toliko glup komentar da to nije realno, s obzirom da je 10k prodato ukupno

Ne osecam se kao bot nego kao navijac Partizana koji je imao sezonsku i kod Mute za 30e i sada za 300

A sto se pika tice imam, jer to sto pises uglavnom veze s vezom nema

Zato i smanjujem bivstvovanje ovde sve vise, samo me fantazi drzi i par osoba (ali i one sve manje pisu)
Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
milanezija napisao: Čet Sep 29, 2022 9:38 am Kazes podelili 10k, to je toliko glup komentar da to nije realno, s obzirom da je 10k prodato ukupno
To što je izbačena vest da je prodato 10k, to ne znači da je toliko prodato. Prosto je podeljene su karte i navijačima iz kopa za badava i raznim funkcionerima po državnim firmama, kao i po privanim firmama koje su sponzori, ali i raznim rodbinski vezanim ljudima bliskim igračima i upravi. Koliko je prodato pravim navijačima, kao što si npr. ti, videćemo kad krenu kola nizbrdo. Tada ovi što dolaze da budu viđeni neće imati želju i privlačiće ih nešto drugo, pa će hala biti prazna, odnosno u njoj će biti samo oni pravi navijači koji su tu zbog kluba.
Korisnikov avatar
By BogdanB
Videće se kad dodje derbi iz crne gore.

Ovo je sigurno urađeno da se izazove i reakcija za sledeću sezonu da i tad prodaju što više sezonskih jer kada pogledaš, samo da odeš na sve el utakmice, ti si svoju sezonsku isplatio.

Najviše me nervira sto limar priča kako su svi platili karte i ubeđuje kako je Južna tribina kupila karte. Jeste šatro gistro kupili sve karte za donji i gornji sektor iza kosa. Samo debil može da poveruje u to.
Sve će oni to prodavati ispred arene.

Ja sam planirao da dolazim češće ove godine, ali moraće to da se proredi, jer ipak nije malo za evroligu, dok će aba biti jeftinija.

Poslato sa FNE-NX9 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By djordjino94
Trebalo bi napraviti poseban deo foruma za ove "nezadovoljne", od logistike pa do struke i jos pride za one koji se busaju u prsa, ali eto ne bi na utakmice, smeta im nesto. Verovatno su bili zanimljiviji Ratkovica, Aritanovic, Jankovic... uz duzno postovanje pomenutih, bili cu deo crno-belog tima.
Korisnikov avatar
By MileBL
Lovernj, dalje...
Inace ne bih se iznenadio ukoliko bi Panter zaigrao za reprezentaciju jer sve vise ljudi iz sveta kosarke podrzava tu ideju
Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Nije nam neophodan Panter pored zdravog Bogdanovica. Nama treba igrac za prozore. Mada su sad pomerili prozore FIBA za dan za 11. i 14. novembar, a ne za 10 i 13. Partizan igra 9. Evroligu, a Zvezda 10. Sad cemo videti da li ce Bodiroga staviti celo kolo Evrolige za 9.novembar.
Korisnikov avatar
By BogdanB
Mocart novi generalni sponzor, kažu najveći ugovor u istoriji kluba.
Dresovi su nam non stop očajni, i dalje najbolji oni iz bogdanove zadnje sezone

Poslato sa FNE-NX9 pomoću Tapatoka

• 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 22
ABA fantasy

Jbg, tako se zalomilo :) Hvala. Gledamo […]

Kk Partizan 2022/2023