Teme vezane uz regionalnu ligu
Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
Još samo Jović i Tadija i pali se mašina... :mrgreen: :lol:

Šta se ovo radi, ništa mi nije jasno... :think: Pored Petruševa, Martina, Kuzmića i Mitrovića, vi dovodite Raduljicu. Da napomenem da imate i popunjenu poziciji 4 sa Bentilom i Ilićem. Ovaj potpis mi nije nikako jasan.

@Mile brate kad si ti zadnji put gledao Miroslava da igra, kad si tako siguran da će da bude demonstracija igre na niskom postu. Ja koliko sam ga gledao on je to mogao da bude u Aziji, ali čovek se polako prebacio na 4 u međuvremenu, te je sve više uzimao šuteve za 3 i slično. Siguran sam da Raduljica trenutno ne može ni Koprivicu da na niskom postu reši, a ne nekog ozbiljnijeg centra.
Korisnikov avatar
By MileBL
Problem je sto danasnji centri ni ne znaju kako braniti niski post, sve im se svodi na hvatanje prilike za blokada, pa na kraju zbog takve igre ispadaju na najmanju fintu
Evo primer Luke Mitrovica iz prosle sezone, ni fizikalija ni visine ali je odigrao na visokom nivou za nase prilike
Sto se tice Raduljice, izjavio je za neki portal da odavno nije bio spreman kao ovo ljeto.
Markovic je takodje dobro zategnut sto prosle sezone nije bio slucaj
Korisnikov avatar
By Zex88
Pff.Pobedili i ništa nisam uspeo da zaključim iz ovog meča.. Topić imao dosta minuta,ali nisam video nikavu kreaciju..
Puno povređenih igrača..
Idemo dalje..

Послато са SM-A725F помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By The Answer
Sutra počinjemo devetu evroligašku sezonu u poslednjih 10 godina, osim one prve
(4) i one kad smo u poslednjem kolu izgubili plejof od Darušafake (16) broj pobeda je uvek bio između 10 i 12. Igra nam je teška patnja poslednjih godina pa nešto nisam siguran da možemo da prebacimo tu brojku od 12 pobeda ni ove sezone. Samo da se ne okrećemo obavezama u aba već u decembru...
Korisnikov avatar
By Zex88
Ne očekujem dobru sezonu..Ali bodrićemo,navijaćemo,pa šta bude..

Korisnikov avatar
By Zex88
I nismo bili toliko loši koliko sam mislio da ćemo biti..
Trebaće neki igrači da se naviknu na ovaj nivo takmičenja..
Gomila neobjašnjivih poteza je bila..

Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Odbrana i skok dobri, problem je bila losa saradnja plejmejkera i centara, a i na beku i krilu samo dva defanzivca Lazic i Lazarevic. Adams je ocajan, uopste nije za pleja, a nije suter za beka plus Petrusev ocajan, a i Martin mi se nije nesto svideo. Bez Dobrica, Nedovica i Holanda na bekovskim pozicijama, a Raduljice u reketu tesko da smo i mogli vise. Steta je da za Ilica ne bude mesta, a od Kuzmica ne ocekujem ni da igra previse, mozda protiv Tavaresa, Fola...
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 31
FIFA WORLD CUP QATAR 2022

Doktorska konferencija, i ne treba nista da kaze […]

ABA fantasy

Mora sam da dam ovo kolo bodove komsijama sa Trian[…]

Kk Partizan 2022/2023