Korisnikov avatar
By The Answer
Salvatore Guliano napisao: Pet Sep 30, 2022 10:18 am
Mutinjo napisao: Čet Sep 29, 2022 5:27 pm Realno, nije loše ovo da se ubaci i neka sveža krv, da se malo razbije monotonija. Ali da budete aktivni na temi Slika i da znate odmah, psovke, kletve i uvrede na račun igrača su dozvoljene Slika ne nas međusobno, nego npr "jebem Jogija Ferela usta a i sebe kad sam ga uzimao" . Eto, čisto da ne bude iznenađenja.

Sent from my M2103K19G using Tapatalk
NEKA RATNE IGRE POČNU! :violence-guntoting: :violence-hammer: :violence-minigun: :violence-pistoldouble: :violence-plasma: :violence-rambo: :violence-rapidfire: :violence-ripper: :violence-rocket: :violence-smack: :violence-shock: :violence-sniperdark: :violence-sniperprone: :violence-uzi: :violence-stickwhack: :violence-telefrag: :violence-torch:
... nije važno ko počinje, uvek na kraju ćutimo...

Ovo prvo kolo je katastrofa u najavi... kao i svako prvo kolo :D Dok se ne upali mašina...
Korisnikov avatar
By Coa82
Hvala na dobrodošlici ;)

Što se mene tiče, trenutno prolazim kroz porođajne muke prilikom sastavljanja ekipa :D Sve mi je isto a ništa nije isto :D Neke igrače silom prilika moram da stavim u ekipama a ne bih voleo da ih vidim ni u najluđim snovima :D
By Abreu el loco#13
Coa82 napisao: Pet Sep 30, 2022 12:34 pm Hvala na dobrodošlici ;)

Što se mene tiče, trenutno prolazim kroz porođajne muke prilikom sastavljanja ekipa :D Sve mi je isto a ništa nije isto :D Neke igrače silom prilika moram da stavim u ekipama a ne bih voleo da ih vidim ni u najluđim snovima :D
Moze da se napravi tim sa svih 10 startera ;)
Korisnikov avatar
By Coa82
Bilo bi lepo da podeliš par saveta, ako ne ovako, onda u pp :) Ovo ovako mi puno ne pomaže :)
By Abreu el loco#13
Coa82 napisao: Pet Sep 30, 2022 1:14 pm Bilo bi lepo da podeliš par saveta, ako ne ovako, onda u pp :) Ovo ovako mi puno ne pomaže :)
Nisam od onih koji igraju u tajnosti,kao u ratu da su :icon-lol:

Mozemo i ovde da razmenjujemo misljenja,gde konkretno imas dileme,tj. ko ti se ne svidja a silom prilika ga moras ubaciti zbog nedostatka kredita?
Korisnikov avatar
By Coa82
Kao što sam rekao, šta god da sastavim ništa mi se ne sviđa :D Onda ne znam da li sam na pravom putu ili možda previše očekujem od ekipe za početak :)
By Abreu el loco#13
Coa82 napisao: Pet Sep 30, 2022 1:51 pm Kao što sam rekao, šta god da sastavim ništa mi se ne sviđa :D Onda ne znam da li sam na pravom putu ili možda previše očekujem od ekipe za početak :)
Nemoguce je na pocetku imati zeljenu ekipu.
Najvazniji je max rast od svih 10,mnogo bitnije od indexa.
Korisnikov avatar
By Coa82
Možeš li ispisati tu ekipu za koju si siguran da će imati maksimalni rast ? Meni ništa nije sigurno. Šta znam.
Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
Evo mog nekog razmišljaja: za početak mislim da je najbitnije da u rosteru imaš igrače koji će sigurno igrati za svoje timove, to je polazna osnova. Koji su u top 7 igrača u klubu i koji će imati neku svoju ulogu, konstantnost i onda računaš tipa Papapetru će igrati 20 minuta imati cca 15 indeksa svaku utakmicu (10ak poena, 4 skoka, 2 asistencije) i onda kažeš ok on mi donosi 15 indeksa a zauzima 53 kredita, procenjen je na 13 indeksa, znači 2 indeksa si u plusu ovo kolo. Pa onda tako za svakog igrača....

Ja se tim kriterijumom vodim, nisam od onih što idu na budženje kredita, jer imam drugu strategiju, ne kažem da je dobra i shvatio sam da je loša tek u plej ofu, kada su me iskusniji igrači lako izbacili jer su imali više kredita i jači roster. Traba voditi računa i o tome ko će doneti najveći rast, a za to je prvo kolo nezahvalno, sem ako ne uzmeš neke igrače koji su "potcenjeni" po kreditu i siguran si da će oni dobro odigrati, pa će imati odmah rast. Mnogo se lakše sakupljaju krediti od drugog kola, jer igrač ima svoj average pa se u narednom kolu gleda koliko je iznad proseka odigrao...

Ne znam da li sam ti pomogao, ali evo nekih igrača koje valja imatu i timu po mom mišljenju, jer je i @ske pitao za must have igrače:
Mavra, Božić, Hale, Alibegović, Branković, Đurišić, Nakić...
Korisnikov avatar
By Coa82
Hvala ti ;)

Mavru nikako ne bih imao u timu prvo kolo. Hale mi je dosta nezahvalan igrač za fantazi, bar iz onoga što sam video prošle sezone. Branković mi je nedefinisan igrač i tek treba videti njegovu ulogu u ekipi. Zar Đurišić nije povređen ?
  • 1
  • 1129
  • 1130
  • 1131
  • 1132
  • 1133
  • 1160
Kk Partizan 2022/2023

Šta očekujete od derbija? :think: Da na[…]

ABA fantasy

Jbg, tako se zalomilo :) Hvala. Gledamo […]

FIFA WORLD CUP QATAR 2022