Teme vezane uz regionalnu ligu
Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Kosarkars.com naziv lige

League id: 18

League password: 20220926001618BDpVc7J

Ulazite da vidimo koliko nas ima. Sutra cu ja poslati privatne poruke forumasima koji cesto pisu da vidim hoce li da igraju, a neka uradi to i jos neko od vas, neka svako pozove nekoga sa kim ej u kontaktu.
Bilo bi lepo da nas ima za 2H2 ligu.
Korisnikov avatar
By skeske
Lepus napisao: Pet Sep 23, 2022 11:04 am U teoriji da, ali u praksi sigurno ne. U napadu dijeluje super. Na onu visinu, onakva praćka, samo za poželjeti. Koliko sam vidio, ne bježi ni od kontakta, čak traži loptu i na postu.

Međutim, ono što me razočarlo jeste odbrana. Kao prvo, mislio sam da je mnogo brži/atletičniji. Jbt, on se kreće kao centar i nisam siguran da li on uopšte može igrati četvorku u modernoj košarci?! Drugo, njegove kretnje i odbrambnene rotacije su skandalozne. Kada je na strani pomoći zaboravlja svoga igrača, kod prvog bloka ne zna gdje se nalazi i sl.

Baš me zanima kako će to izgledati u nastavku sezone.
Potrebno je da sto ranije ode preko bare, da mu ojacaju tijelo i poprave kretnje koliko se moze.
Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
Otvara mi se mogućnost da idem u Berlin na otvaranje EL sledeći petak, naišla neka "džabe" avinska karta povratna 16k, uz to imam smeštaj kod ortaka, samo oko karte da se još snađem i eto mog prvog gostovanja u životu...

Nemam puno očekivanja od ove sezone, sem da se u ABA ligi uzme titula, sve osim toga je neuspeh, kada se pogleda konkurencija. Što se tiče EL, mislim da sve sem donjeg dela tabele, 18-10. mesta je uspeh.
Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
BogdanB napisao: Uto Sep 27, 2022 5:37 pm Da li znaš kako se kreću cene karata?

Poslato sa FNE-NX9 pomoću Tapatoka
Od 15 do 95e su karte. Izgleda da su rasprodali nivo 400. Inače neka dobra/solidna mesta nivo 200 po sredini su oko 40ak evra. Imaš na sajtu kluba, njihovog, sve te podatke...
Korisnikov avatar
By BogdanB
Ako možeš da ideš, što da ne. Treba se voditi time sad i ko zna kad :D
Jeste da će nas napuniti, ali dobro Slika

Korisnikov avatar
By skeske
Salvatore Guliano napisao: Uto Sep 27, 2022 3:31 pm Otvara mi se mogućnost da idem u Berlin na otvaranje EL sledeći petak, naišla neka "džabe" avinska karta povratna 16k, uz to imam smeštaj kod ortaka, samo oko karte da se još snađem i eto mog prvog gostovanja u životu...

Nemam puno očekivanja od ove sezone, sem da se u ABA ligi uzme titula, sve osim toga je neuspeh, kada se pogleda konkurencija. Što se tiče EL, mislim da sve sem donjeg dela tabele, 18-10. mesta je uspeh.
Drago mi je sto se Partizan vratio, samo zbog mog brata Salvatorea.
Nego, cini mi se da ste previse skromni, imate petorku vrhunskih EL igraca, kao i jos par odlicnih igraca sa strane. jaci ste po imenima od bilo koje Zvezdine ekipe od kad igra EL u ovom novom formatu,
Korisnikov avatar
By BogdanB
Jel ste videli cene pojedinačnih karata za el?
Ovako nešto nisam očekivao, mislio sam da će biti malo manje. Za golubarnik preko hiljadu dinara je mnogo

Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
Izuzetno su bezobrazni sa cenama, pa u Atini su karte za Olimpijakos bile 10e za gornji i 20e za donji prsten kada sam išao pre 4 godine... Posle dva meseca max će hala biti prazna, sreća njihova pa su podelili 10k karata za razne botove, pa neće baš da se čuje škripa patika. Stoga, ne verujem da ću ići na bilo koju utakmicu...

Inače ipak ništa od Berlina, izduvao sam ga za kartu za avion, za dan je skočila sa 17k na 42k...
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 22
ABA fantasy

Jbg, tako se zalomilo :) Hvala. Gledamo […]

Kk Partizan 2022/2023

Šta očekujete od derbija? :think: Da nam […]

FIFA WORLD CUP QATAR 2022