Korisnikov avatar
By Coa82
Losih rezultata ne sme da bude :D

Coa82 - naziv tima Tanasko Rajic.
By Gira PFC
Prijavio sam se i ja, družimo se i ove godine ;)

Hvala Obiliću i Amigi na pozivu i podsećanju
Korisnikov avatar
By The Answer
Jel zna neko koji je sistem takmičenja? Koliko ide u plejof? Na koliko pobeda se igraju utakmice u plejofu? Ko su Žoc i yogi ferrel, jedina nepoznata imena uz novajlije? Nema me par dana i niko da odradi 17 sekundi posla nego mora Obilić da se muči...
Korisnikov avatar
By Mutinjo
Ušao sam i ja

Sent from my M2103K19G using Tapatalk

Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Da vidimo do sutra do podne u 12:00 koliko nas ima pa da napravimo tu H2H ligu i recite mi sta treba jos da radim ? Kad vidimo koliko nas ima onda cemo da vidimo kako da igramo.
Korisnikov avatar
By The Answer
Ako igramo kao i uvek treba nam 3 kola za 1/4, 3 kola za 1/2 i 5 kola za finale. Pošto ima 26 kola ostaje nam 15 za regularni deo, znači 16 ekipa. Pošto si dozvolio da ti se ubace padobranci umesto da si delio kod kao što smo uvek radili i sad ne bude mesta za nekog našeg stalnog, a pošto sad nema izbacivanja iz lige, onda utakmice sa njima ne treba računati na kraju. Tu ne mislim na ove što su se predstavili na forumu, nego na one koji su samo ubacili tim.

Za one koji ne uđu u plejof tu je uvek i Cvajta a biće i kup.
Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Ko su ti sto su usli, a nisu na forumu ?
KK Šipurske livade, KK Skugric, KK Šangaj 73, KK Radnik sa Liona, Palermo Beasts, Šemsa Suljaković, Kati Magiko, Café René, Zoc, yogi ferel, heads up, Hector Salamanca , Tanasko Rajic, Gira senior, Klosari, Čobani budale, Gladijajatori.

TREBAO JE SVAKO DA UPISE IME KAO I NA FORUMU, A NE OVAKO NE ZNAMO KO JE KO
  • 1
  • 1126
  • 1127
  • 1128
  • 1129
  • 1130
  • 1160
FIFA WORLD CUP QATAR 2022

Ovde @Zex88 :D Rama ako je preživeo nas i &Scaro[…]

De Kolo srusi Barsu sekund do kraja Cini mi se da […]

Fudbal