NBA, NCAA & High School Basketball, NBDL
Korisnikov avatar
By Zex88
Au sta uradise Luka i Dalas Finiksu..

Nisam ocekivao ovo,ali mi je dravo zbog toga sto su Pol i Buker stalno prozivali Luku..

Boston odlican,nije mogao Janis bez Midltona..

Послато са SM-A725F помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By BBBbbb
Zex88 napisao: Pon Maj 16, 2022 7:37 am Au sta uradise Luka i Dalas Finiksu..

Nisam ocekivao ovo,ali mi je dravo zbog toga sto su Pol i Buker stalno prozivali Luku..

Boston odlican,nije mogao Janis bez Midltona..
Jbga za Buckse navijao na istoku, zao mi, nekako Boston kao fransizu ne volem...

A da, Luka unakazio PHX.
Korisnikov avatar
By skeske
Bez obrzira, nadam se da ce Luka iskoristiti ljeto da dovede malo tijelo u red, grehota je.
Ovamo Janis masao zicere, Milvoki potonuo od umora. dok je Boston vjezbao sut iz otvorenih pozicija. Stvarno losa odbrana Milvokija.
Korisnikov avatar
By Lepus
Odgledah obje u live-u.

Na istoku sam za Boston navijao. Em volim Tatum-a, em ne volim Janisa. Zex nekidan reče da mu je Janis moderni Shaq. Ne bih se složio, osim u dijelu fiziče dominacije i slabog šuta :) . Shaq je bio i šmeker, tehnički opasan igrač, dok Janis ipak više ide na sirovu snagu.

U finalu istoka opet uz Boston, a što se ishoda tiče, veze, može na obje strane. Ako bih baš morao Miami u 7.

Na zapadu uz Luku (i Bobija) svim srcem. Ono što Dončić igra, neki ne mogu ni zamisliti u snovima. U najtežim utakmicama on igra ubjedljivo najbolje. Svaka čast i Kidd-u, Dallas je defanzivna mašinerija, iako Luka služio kao skretničar.

Sa druge strane, odavno nisam vidio da se neko onako ukaki kao što su Booker i Paul.

Prognoza finala zapda: GSW u 6.
Korisnikov avatar
By Zex88
I ja sam za Bakse navijao na istoku,sada podrska za Boston..Kakav sam preletac

Za Seka u Orlandu mogu da se slozim,dok mi je u Lejkersima bio isto kao Janis,razgrce sve na ono debelo dupe.. Takodje,bas me zanima kako bi Sek izgledao u ovom vremenu..

Luka nastavlja da krci put ka GOAT statusu Evropljanina.. Sa sve pozadinom a la Boris Diao..

Na zapadu,guram i dalje za GSW,ali ako i Dalas dobije,nece mi biti krivo..

Korisnikov avatar
By Lepus

Evo kako je to izgledalo i u LA. Mislim, jeste snaga tu veliki faktor, ali footwork je opasan.

Što se tiče toga kako bi se snašao danas, pitanje je veliko. Svi znamo da bi teško čuvao bekove prangijaše, ali isto znamo da njega niko ne bi mogao čuvati. Kontam da bi ga stalno slali na liniju za sl. bacanja.
Korisnikov avatar
By Zex88
Da se nadjemo na sredini,priznajem da je Sek i u LA imao dobar rad nogu,ali nije ni Janis za bacanje.. :)

Korisnikov avatar
By BBBbbb
Nista manje impresivan ne bi bio Janisov highlights video.
Nisu isti, ima neke razlike, ali sustinski dve ogromne zverine koje se retko radjaju.
Korisnikov avatar
By Zex88
BBBbbb napisao:https://www.phillyvoice.com/philadelphi ... mbiid-mvp/

Slika
Nadam se da je neka sprdnja u pitanju..

• 1
  • 1139
  • 1140
  • 1141
  • 1142
  • 1143