Teme o ostalim sportovima
Korisnikov avatar
By milanezija
Valderama napisao:Može li Nadal da naređa Šapovalova, Beretinija i Medvedeva? :shifty:
Ne
Korisnikov avatar
By skeske
Zex88 napisao: Sre Jan 19, 2022 9:34 pm Sad mi iskocilo na tviteru da Australijanci zvizde Kirjosu..

Ljudi su pukli nacisto..

Послато са SM-A725F помоћу Тапатока
Kolektivna lobotomija. Jos jedan dokaz sta moze silovanje preko medija.
Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Valderama napisao: Pon Jan 24, 2022 8:36 pm Može li Nadal da naređa Šapovalova, Beretinija i Medvedeva? :shifty:
Namesteno je da on osvoji ubedjen sam
Korisnikov avatar
By milanezija
milanezija napisao: Pon Jan 24, 2022 8:56 pm
Valderama napisao:Može li Nadal da naređa Šapovalova, Beretinija i Medvedeva? :shifty:
Ne
Da
Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
MILOS OBILIC napisao: Pon Jan 24, 2022 9:48 pm
Valderama napisao: Pon Jan 24, 2022 8:36 pm Može li Nadal da naređa Šapovalova, Beretinija i Medvedeva? :shifty:
Namesteno je da on osvoji ubedjen sam
Pogodio sam, ali nisam zadovoljan. Cak sam igrao i na 2-1 na Nadala da bi ga urekao, ali ne pomaze nista. Medvedev na mrezi ovan, cim prebaci loptu krene na jednu stranu i Nadal samo polako prebaci lopticu u drugu, izgubio udarce, izgubio servis, slabo se kretao, a sa druge strane Nadal posle 6 meseci bez umora na kraju meca.
Sve bi to bilo lepo da nije namesteno.
Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Kao sto je Novak izbacen, a Nadal smesten u njegov deo zreba pa imao lagan rasprod u Melburnu, tako ce biti i na RG koliko vidim. Ako ne budu igrali Medvedev i Rubljev Nadal ima otvoren put ka 22 GS, a verovatno i mnogi teniseri ne smeju da zapinju protiv njega da im ne bi upala inspekcija sa laznim pozitivnom doping nalazom.
Korisnikov avatar
By milanezija
Jer Rubljov a posebno Medvedev imaju neku sansu na RG

Tu osim Novaka i Nadala samo Cicipas i donekle Zverev imaju šansu + Tim ako je iole spreman a ne deluje da ce biti
  • 1
  • 152
  • 153
  • 154
  • 155
  • 156
Fudbal

Gledam Piksijev sastav i ponovo se ponavlja ista b[…]

KK Crvena Zvezda 2021/2022

@Lepus a tek protiv Stela Azure i sad protiv Next […]

NBA

Mrzilo me citati. Naletih na znacenje tog mvpa, ri[…]