Teme vezane uz regionalnu ligu
Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Da gubimo deset razlike pa da nam fali napad, nama treba osmisljena akcija i normalna petorka da dobije mec, a ne da igraju Vajt i Lazic na kraju umesto Davodivca i Holinsa. 7,8 utakmica smo izgubili na jednu loptu, znaci treba bolja taktika na kraju i neka smisljena akcija.
Korisnikov avatar
By MileBL
Definitivno zajeb je napravljen sa dovodjenjem Markovica, tu se trebalo ici na poboljsanje ofanzivnog potencijala ekipe a mi smo doveli igraca koji prosiruje rotaciju a nista novo ne donosi
Imamo sad desetak dana da nadjemo centra sa izrazito napadackom igrom

Sent from my SM-A315G using Tapatalk

Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
Više puta pominjani Alan Vilijams ili ona druga zver iz Lokomotive Moltli mi deluju kao neke od opcija koje bi bile ostvarive. Takav osećaj imam da ćete dovesti nekog vrhunskog i proverenog centra.

Po ko zna koji put Radonja zasere tekmu suludim rotacijama i zaboravljanjem igrača na klupi... To može protiv Krke, ali ne i protiv Aslvela.

Kakvo je stanje sa ugovorima kod vas? Deluje da ste uspeli ozbiljno da se zajebete I ne iskoristite priliku koja vam se dala. Kolko je realno I ako neki možda imaju ugovor, da Kalina, Nejt, Vajt I Hollins ostanu i dogodine?
Korisnikov avatar
By skeske
Vajt ce ostati sigurno, za Kalinu mislim da nema ni promil sanse. Sa ovom sadasnjom ulogom je dodatno dobio na cijeni, moci ce igrati gdje god zeli za velike pare. Nejt i Holins... ne vidim sto ne bi mogli i sledecu sezonu.... Mi smo mogli sa nekim Lojdom umjesto Markovica i Motlijem kao pojacanjem na visokim pozicijama, imati tim kadar da upadne u top 8 i da tamo ne bude puki epizodista. Ali jebiga.
Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Ivanovic je najveci promasaj, a na to dodat i Markovic i imamo dva igraca od kojih nema ucinka, plus Holins igra dosta limitirano u napadu, tako da je umesto da su dovedeni pravi plej i bek mi imamo 3 limitirana igraca i naravno nemamo centra.
By Gsk133
Kakav sramotan, skandalozan i izmišljen faul nad Ivanovicu kod zadnjih bacanja. A ja se taman pitao na koju foru su ovi dobili neizvesnu zavrsnicu.
By Gsk133
Kakva kanturina od tima je ovaj Olimpijakos. Sad će neko da kaže 4-i su na tabeli, ali ajde da se ne zajebavamo. Koji igrači su Volkap, Dorsi, Lorenzakis, Ajsi, Zan Sarl, Vezenkov, Martin, Fal... Nijedan od ovih polu mutanta- polu ljudi bez mozga ne bi mogao da igra evroligu ni u snovima do 2010. Jedini dobar igrač u ovom timu je Slukas I žalim ga što igra sa ovakvim igracima.
Korisnikov avatar
By Zex88
Велика победа..

Стварно је штета што смо новац и места у тиму искористили за Марковића и Цирбеса..

3 пораза су била на једну лопту, да није овог горе било,били би смо ту.. Овако..

Идемо даље.. Тежак распоред имамо сада..

Послато са SM-A725F помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By MileBL
Ukratko nikad gora EL
Nek smo dobili i ove smecare u Pireju
Jos Barsa,CSKA i turske klubove nikad nismo dobili u gostima?

Sent from my SM-A315G using Tapatalk

• 1
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 55
KK Crvena Zvezda 2021/2022

@Lepus a tek protiv Stela Azure i sad protiv Next […]

NBA

Mrzilo me citati. Naletih na znacenje tog mvpa, ri[…]