Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
amiga500 napisao: Čet Jan 13, 2022 1:21 pm Odlican posao Gira :clap: :clap: :clap:
Jos da nas ispostuju sa utakmicama, runda 16 spala na mec SC Derbi-Partizan, doduse jos ima vremena da se i ta utakmica odgodi.
Bukvalno, ja napravio jutros tim, od čega imam svega 3 igrača koji će da nastupaju, a onda otkazali i Cibona-Zadar, te sad imam samo jednog igrača, ako ne izmenim opet tim.

Što se tiče daljeg plej ofa, jel će sama liga na Fantazy stranici da nam učitava parove i slično ili će morati da se pravi kao što je Gira za plej aut radio? Nikad nisam, pa pitam...
Korisnikov avatar
By The Answer
Liga je tamo svoj posao završila, sad sami pronalazimo rezultate i upisujemo. Parove sam objavio u prošlom postu. Da učestvujem u plejofu onda bih razmišljamo šta i kako ovako morate vi da se dogovorite. Jeste sranje što se igra samo jedna utakmica ovog kola ali opet sa druge strane bar imate popravni. Učesnike plejofa je odredilo kolo u kojoj su se igrale samo 2.

Pošto od vas 8 iz plejofa bar 2-3 uopšte ne pišu na temi nemoguće je da se svi složite za promenu sistema ali ako se vi ostali složite možete da promenite ako hoćete, šta ja znam. Na prvu ja nikad nisam za promenu pravila usred sezone ali ovo je baš sranje tako da... dogovorite se.

Edit

Palermo vs K42
KK Iva Zorka Farma vs Boca Juniors

Gladijajatori vs Partibrejkersi
KK Skugric vs Cafe Rene

Da ne bi kopali
By Gira PFC
Hahaha! I ja sam isto uradio, tim mi je već treće kolo isti. Na žalost u ovom kolu mi samo Kamenjaš igra.
Realno, ne znam ni šta je pametno činiti, stavljati igrače KKP i SC ili staviti igrače koji ne igraju. Nekako mi je OK, da bar neko igra.
Užasno glupo kolo, gore nego prošlo.
Korisnikov avatar
By amiga500
Mogu biti zadovoljan ucinkom svojih pulena, uglavnom su na svom prosjeku :D 108+3 igraca veceras
Korisnikov avatar
By skeske
Gira PFC napisao: Sub Jan 15, 2022 6:09 pm Hahaha! I ja sam isto uradio, tim mi je već treće kolo isti. Na žalost u ovom kolu mi samo Kamenjaš igra.
Realno, ne znam ni šta je pametno činiti, stavljati igrače KKP i SC ili staviti igrače koji ne igraju. Nekako mi je OK, da bar neko igra.
Užasno glupo kolo, gore nego prošlo.
Ako ti nije mrsko, sracunaj koliko imas bodova, plus Kamenjas?
Ja imam 102 i Lesora i Lideja.
By Gira PFC
Malopre pogledah na ABA fantaziju, od 9 igrača imam 132, a Kamenjaš je danas imao čak 26 indeksa. Po mojoj evidenciji treba da imam 158.
Ako je tako, onda sam izgleda dobio. Ali, realno, tuga je kad dobijaš na ove proseke... nema igre.
Korisnikov avatar
By skeske
Gira PFC napisao: Sub Jan 15, 2022 8:58 pm Malopre pogledah na ABA fantaziju, od 9 igrača imam 132, a Kamenjaš je danas imao čak 26 indeksa. Po mojoj evidenciji treba da imam 158.
Ako je tako, onda sam izgleda dobio. Ali, realno, tuga je kad dobijaš na ove proseke... nema igre.
Cestitke Gira, ja sam na oko 130 :)
  • 1
  • 1098
  • 1099
  • 1100
  • 1101
  • 1102
  • 1103
KK Partizan 2021/22

Mile bez takvih stvari.. Послато са SM-A725F по[…]

Impresije o filmovima

Ja sam hteo da gledam Južni vetar 2, ali nakon kom[…]