Teme vezane uz regionalnu ligu
Korisnikov avatar
By Lepus
Uniks je fizički mnogo čvršća ekipa nego Zenit, što nama nikako ne odgovara. Mi kvalitetinije ekipe od nas možemo dobiti samo tako što ih "prebijemo".

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Korisnikov avatar
By Lepus
Koliko mrzim ovaj šugavi Oly.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

By Gsk133
Kakva presmesna i žalosna ekipa je ovaj Olimpijakos. Najgora ekipa Olimpijakosa u istoriji. Sem Slukasa najobičnije budaletine bez grama mozga.
Korisnikov avatar
By MileBL
E moj Grobi, izginu ti nervirajuci se igrom Zvedinih protivnika

Bitna pobjeda
Kalina igra kao da je plej of, samo izolacije

Sent from my SM-A315G using Tapatalk

By Gsk133
Nerviraju me glupi ljudi, a izmedju ostalih i najviše sportisti koji su basnoslovno plaćeni. Mckissic, Walkup, Vezenkov, Papanikolau, Martin, Fall, Dorsi imaju basnoslovne ugovore, a igrači bez ne grama mozga, već uopšte bez mozga. Svaka čast Kalinicu. Opravdava u potpunosti(i ako je smešna evroliga)ugovor od 1.2 mil evra godisnje.
Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Ajde za Fola reci da je glup pa u redu, ali za ove ostale se ne slazem.
Hvala Bogu dojakali smo i ciganima iz Pireja, muka mi je od njih i laznog bratstva sa laznom bracom iz Grcke.
Kalinic odlican, Volters povukao kada treba u 4 deonici, dobar i Markovic, dize formu.
Korisnikov avatar
By skeske
Sjajna utakmica dvije sinoc sjajne ekipe. Bila je uzivancija gledati. Muska igra sa mnogo kontakta i velika energija obije ekipe. Cestitke momcima
Korisnikov avatar
By Zex88
Браво и за КК.. Идемо даље.. Две победе смо везали.. Иде Крка,па Барса.. Неће бити лако уопште..

Калина МВП!
  • 1
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 32
KK Partizan 2021/22

Mile bez takvih stvari.. Послато са SM-A725F по[…]

Impresije o filmovima

Ja sam hteo da gledam Južni vetar 2, ali nakon kom[…]