Teme vezane uz regionalnu ligu
Korisnikov avatar
By Lepus
Derbi kao derbi, nikada se ne zna.

Ako bih baš morao reći ko će pobjediti, rekao bih Zvezda. Dosta igrača je već igralo ovakve utakmice, za razliku od Partizanovih. Mislim da smo fizički ipak dominantnija ekipa i da vaši bekovi to ne mogu ispratiti. Na kraju, i domaćini smo pa ako ništa drugo, to neka nam bude plus.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Korisnikov avatar
By MileBL
Kod nas zna biti problem motivacija, cesto Partizanovi igraci udju nalozeni kao da se vise nikad nece igrati, pa tu odma na pocetku zaostanemo i onda patnja celu utakmicu
Ukratko ako dobro otvorimo i preuzmemo kontrolu rezultata ne bi smeli imati vecih problema.

Sent from my SM-A315G using Tapatalk

Korisnikov avatar
By skeske
Derbi je uvijek 50:50. Imamo vise poraza ove sezone, ali imali smo i tezih utakmica. Mnogo vise igraca na nasoj strani su igrali plejof serije, ali to zna biti i minus jer oni znaju da ova utakmica nista ne znaci a slijedi nam i duplo EL kolo sledece sedmice. Tako da ne bih nikom davao veliku prednost.
Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
Slažem se da je derbi uvek 50-50, a i da ste blagi favoriti zbog domaćeg terena i toga da je većina igrača igrala ovakve I ove utakmice.

Ali nekako sam s druge strane dojma da ako mi udjemo u neku seriju da nas teško možete zaustaviti, pogotovo ako se razigraju glavni igrači.
By Gsk133
https://www.telegraf.rs/sport/kosarka/3 ... e-zasluzio
Niko ovde nije osudio sramno ponasanje Zvezdinih navijaca. Dok ja pisem sa jedinom vasom igrackom legendom Igorom Rakocevicem(uz Ducija Simonovica) na instagramu i dok imam sve pohvale za njega kao legendu evropske kosarke(pre svega u evroligi) i kao coveku, sa druge strane se desavaju ovakve stvari jednom Zeljku Obradovicu koji je najveci trener u istoriji evropske kosarke i trener koji je reprezentaciji i svima nama doneo toliko radosti. Bruka i sromota. Ja bi jezik sam sebi odsekao kada bih rekao jednu ruznu rec za Rakocevica ili Simonovica, Boru Stankovica ili profesora Nikolica.
Korisnikov avatar
By Lepus
Koji kurac nama to pišeš? Idi na delije.net ili kako se već zove stranica tih budala pa njima sve fino izdeklamuj.
  • 1
  • 982
  • 983
  • 984
  • 985
  • 986
ABA fantasy

Čestitke Dijamantidisu na pobedi i puno sreće u da[…]

Tenis

Obiliću nemoj da me teraš da divljam u pono[…]

KK Crvena Zvezda 2021/2022

Mozda i najbitnija pobjeda u ABA ove sezone, rijes[…]