Mesto za sve nekošarkaške diskusije
Korisnikov avatar
By Zex88
BogdanB napisao:Koliko vidim, u sapcu bas veselo bilo. Bager i batinasi na ljude

Poslato sa MAR-LX1A uz pomoć Tapatoka
Ozbiljan skandal.. Jos onaj majmun sa cekicem..

Послато са SM-A725F помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By BogdanB
On sa cekicem, ostali sa motkama. Svi u skodama beogradskim, pravi se put za autobuse na mitinge.
Jos kaze majmun sa cekicem, mi smo iz grada, naci cemo te...

Ske, ja sam pročitao da jesu, ali nebitno je to sada, dal su oni ili ne, ali ovo sto rade, tuga

Korisnikov avatar
By Pavac
skeske napisao: Sub Nov 27, 2021 5:38 pm Moja zena je prejaka sto de toga tice, ide konkretno nesto da kupi, nema razgledanja, ostanemo u sopingu 15 minuta 😃
Sa druge strane, ja ju nerviram jer se zadrzim vjecito u marketima, i to ni manje ni vise nego na vocu i povrcu🤣
Ја обожавам да шопингујем :D Поготово гардеробу и обућу.
Korisnikov avatar
By Pavac
Е брате мој, давно је велики чика Миле Улемек рекао да ово што се дешава код нас, ни у Занзибару нема...
Korisnikov avatar
By BogdanB
Kako gde valderama? U srbiji.
Eno, rece vucic malopre u areni, boricemo se za buducnost nase dece.

Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Kakve Delije, mozda ih i ima iz Delija Sabac, ali vecina su sitni kriminalci, isti oni sto su palili baklje prosle godine za vreme policijskog casa. Odrade posao za ove, oni ih puste da vrsljaju po ulici, droga, kamate...
Korisnikov avatar
By skeske
BogdanB napisao: Sub Nov 27, 2021 9:03 pm On sa cekicem, ostali sa motkama. Svi u skodama beogradskim, pravi se put za autobuse na mitinge.
Jos kaze majmun sa cekicem, mi smo iz grada, naci cemo te...

Ske, ja sam pročitao da jesu, ali nebitno je to sada, dal su oni ili ne, ali ovo sto rade, tuga

Nisu, znam iz prve ruke. Ali i da jesu, ne bi to nista promijenilo u mom stavu, samo bi potvrdilo da su sve navijacke grupe ustvari interesne grupe, sto svi znamo i nije nista novo.
Korisnikov avatar
By skeske
Valderama napisao: Sub Nov 27, 2021 9:43 pm Gde mi živimo? :idea:

Ovako nesto ne postoji u bilo kojem kraju srpske zemlje koji je skoro ratovao. Ovaj sljam nije mogao nastati od casnih ljudi, boraca,mozda 5-10 izroda i to je to.
Korisnikov avatar
By BogdanB
Informer pise da postoje dve srbije, jedna kako lepo trotoarom ide u arenu, bez ikakvih problema, cak i semafor cekaju dok druga Srbija napada radnika na bageru u sapcu

• 1
  • 3689
  • 3690
  • 3691
  • 3692
  • 3693
  • 3706
Impresije o filmovima

"Zlatni dečko" Iz velike ljubavi i repe[…]

NFL

4 utakmice, ne znas koja je ludji kraj imala Od o[…]