Teme o ostalim sportovima
Korisnikov avatar
By The Answer
Igra opet užasna. Ispašćemo sa 3 pobede i remijem, fan ta zi ja!
Korisnikov avatar
By Zex88
The Answer napisao:Igra opet užasna. Ispašćemo sa 3 pobede i remijem, fan ta zi ja!
Onda idemo u ovaj deo gde je Partizan..

Послато са SM-A725F помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Ocajna igra i Zvezde i Partizana, bukvalno 180 minutu fudbala bez prave sanse 1 na 1. Polako nam klizaju 2 mesta u Ligi Sampiona za onu tamo sezonu. Anortozis pobedio Belgijance tako da Partizanu i Zvezdi treba X u narednoj rudni za prolaz dalje.
Korisnikov avatar
By The Answer
Zex88 napisao: Čet Nov 25, 2021 10:56 pm
The Answer napisao:Igra opet užasna. Ispašćemo sa 3 pobede i remijem, fan ta zi ja!
Onda idemo u ovaj deo gde je Partizan..

Znam naravno, mislio sam na ispadanje iz LE.
Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Kao 2 u Ligi Evrope idemo na 3 iz Lige Sampiona ,a to mogu da budu Barsa, Dortmund, Atletiko, Vilereal... Mozda cak i ispadanje nije lose jer u LK mogu da se prodju makar jos 2 runde uz dobar raspored.
Korisnikov avatar
By The Answer
Budemo treći, padne nam Totenhem i da se obesimo.

Što se tiče mesta u kvalifikacijama za LŠ u sezoni 23/24 2 mesta su nam maltene sigurna. Do direktnog (11. mesta) teško da možemo ali smo u 15 skoro sigurno, samo da vidimo koje tačno jer i to nije nebitno, više pozicije kasnije startuju.

Takođe, imaćemo i klub u LE i 2 u LK, ukupno 5.
Korisnikov avatar
By Zex88
Samo je bitno da imamo za nase uslove 5 ozbiljnih klubova..Da ne prospemo odmah sve..

Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Tacno sam znao da ce se desiti da Portugal ili Italija ne vide SP. Tek sad na vaznosti dobija gol Mitrovica i direktan plansman dalje. Realno baraz bi tesko prosli.
Korisnikov avatar
By Pavac
Утакмицу између Будућности и Тимока је судио мој велики пријатељ и брат Саша Ранисавић. Одличан судија и још бољи човек. Много ми је драго због њега
  • 1
  • 1920
  • 1921
  • 1922
  • 1923
  • 1924
Reprezentacija Srbije

Necu da pustam nista, imam oci i mozak da vidim da[…]

NBA

Jedan je Stef [emoji173] Kakve on trojke pogadja,m[…]

Svaštara

Pavac, srecem drugara iz srednje pre neki dan, pos[…]