Teme vezane uz regionalnu ligu
Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
milanezija napisao:Ko je kome dužnik u duelu Huventud KKP, veliko je pitanje Slika
Napisah da su nam duzni zbog one kradje u finisu utakmice prosle sezone kod njih, ali sam skroz zaboravio da smo im se za to oduzili posle u Beogradu... Svakako mi njima mnogo vise dugujemo i svakako je lepo igrati protiv tako velikog kluba, sa kojim imamo bogatu istoriju takmicenja. Inace u poslednjih 6 utakmica imamo polovican ucinak sa njima.
Korisnikov avatar
By Zex88
Bukvalno Panter doneo sam pobedu..Los je bio Partizana ceo mec..Mnogo silovanja,mnogo igre 1 na 1..Kljucan po meni je bio promasaj Ribasa kad je ostao sam na 2m od kosa..

I da.. Ja ne znam sta rade nasi kosarkasi na koledzu,ali oni bukvalno dodju osakaceni u Evropu..

Послато са SM-A725F помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By MileBL
Idu u skolu, a na fizickom najvise vole da sutaju na kos

Sent from my SM-A315G using Tapatalk

Korisnikov avatar
By gramada
Zex88 napisao: Uto Nov 02, 2021 10:45 pm Bukvalno Panter doneo sam pobedu..Los je bio Partizana ceo mec..Mnogo silovanja,mnogo igre 1 na 1..Kljucan po meni je bio promasaj Ribasa kad je ostao sam na 2m od kosa..

I da.. Ja ne znam sta radi nasi kosarkasi na koledzu,ali oni bukvalno dodju osakaceni u Evropu..

Slazem se u svemu, cak sto vise sve slabosti pokazane danas..........
Korisnikov avatar
By Zex88
MileBL napisao:Idu u skolu, a na fizickom najvise vole da sutaju na kos

Izgleda.. Ja se sve nadao da ce posle skolovanja u Americi biti pun pogodak za nasu kosarku,a oni izgledaju kao amateri..

Korisnikov avatar
By milanezija
BogdanB napisao:Porodismo pobedu, kako, ne znam

Poslato sa MAR-LX1A uz pomoć Tapatoka
Isplacuje Panter svih 5 miliona za ovu sezonu
Korisnikov avatar
By MileBL
Poprilicno ste skromni ako vam trpanje ove boranije dodje kao opravdanje za ulozene pare

Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
Nisam gledao mec sa Huventudom, ukljucio sam se na zadnjih 5 minuta samo slucajno. Generalno, kao sto smo i rekli najtezi protivnik od pocetka sezone, te je i ocekivano bilo da ce biti vise muke, mada nisam ocekivao onako neizvesnu zavrsnicu. Nismo delovali uopste uplaseno za pobedu, niti smo igrali nesto nerezonski ovih 5 minuta koliko sam gledao, igralo se kao da je 3. minut utakmice, sto mi se svidja. Smajli je pogodio najbitniji sut u doskorasnjem toku karijere, ona trojka na 2:18 do kraja kada smo bili na munusu od 4 poena i u generalno losem momentumu, sem onih dva poena u napadu pre toga sto je Lidej pogodio, nismo tri munita dali kos iz igre. Onda je usledio minut bez poena i zadnji minut je zatvorio Panter kako i dolikuje igracu njegovog renomea sa tri poludistance iz igre 1na1, od cega dva puta preko Tomicevih 2,17. U odbrani smo ono sto sam gledao dobro odigrali, faul u napadu Tomica je bio verovatno krucijalni trenutak za pobedu.

Sve u svemu drago mi je prvo zbog Smajlija koji je u trenutku uzimanja one trojke imao 1/4 iz igre, 0/2 za tri i bez puno razmisljanja pogodio.

Ovog puta smo igrali sa 10 igraca, Glas i Miletic nisu ulazili u igru, Balsa je igrao 7 minuta. Panter 32, Lidej 36 minuta, Smajli 30, ostalima fino rasporedjena i minutaza i poeni. Sut za dva od 50% je sasvim dovoljno, losi smo bili iza 6,75, ukupno 30%. Po statistici kad gledam mi je cudno da Mur nije igrao vise i nije sutirao vise? Vidim da je imao 1/1 za dva i 2/3 za tri,ukupno 4 suta za 15 minuta... Madar juce ocajan 0/4 iz igre, 1 skok, 1 ukradena i po 2 asistencije i izgubljene. Deluje da on protiv jacih ekipa nece moci nista da pruzi, mozda se zato stedi Mur...

Sve u svemu bitna je pobeda i velika je ovo stvar za vecinu ekipe da se digne jos samopouzdanje pred nesto tezi raspored.

Ajmo dalje, ceka nas mlada, talentovana i borbena ekipa FMP-a za vikend, mislim da ce biti to leprsava utakmica na veliki broj poena i da necemo imati preterano problema sa njima, mada se ne smeju potceniti nikako.
  • 1
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 26
KK Crvena Zvezda 2021/2022

Bilo je i vreme da se pobedi, sad dve pobede kuci […]

Svaštara

Plakanje [emoji38] https://uploads.tapatalk-cdn.co[…]