Teme vezane uz regionalnu ligu
Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Lazarevica treba koristiti pre nego Simonovica. Kad bi mogli da izguramo nekako sa Kuzmicem, Cirbesom i Mitrovicem na centru, a da se dovede dobar bek i otpusti Holins mislim da bi imali bas dobru ekipicu.
By Gsk133
Najbolji komentar nekog Zvezdinog navijaca koji sam procitao:
"Moja Zvezda igra ABA ligu da bi igrala evroligu,da bi posle 2meseca odustala od evrolige,i sve karte bacila na ABA ligu da bi opet igrala evroligu da bi posle 2 meseca odustala od Evrolige da bi napala Aba ligu da bi..,, dokle više ovako!!!! ili odresite kesu ili razlaz, ovako više ne ide"
Korisnikov avatar
By Lepus
True story!

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Korisnikov avatar
By Zex88
Sve isto.. Ne mozemo bez pojacanja..Kalinic je vec potrosen a tek smo krenuli u sezonu..

Послато са SM-A725F помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Ne zna sta nam radi uprava kluba i Covic, imamo non stop dva do tri igraca van tima, a nikako da dodje pojacanje. Valjda imamo pare u rosteru za tog toliko ocekivanog centra. Nemoguce da smo racunali na pojacanje, a nemamo para. Ali pre centra dovesti dobrog beka, a Holinsu se zahvaliti.
Korisnikov avatar
By Lepus
Obiliću, poslije ovoliko godina, još nisu u stanju da skontaš da to otpuštanje igrača ne ide baš tako, kao na Football Manager-u.
Korisnikov avatar
By milanezija
Pa nije da tako i niste radili relativno često: Almond, Šild, Tompson, Mekel, Sofo... ove skorije ne mogu ni da ispratim sve

P.s. nismo ni mi cvećke, da ne bude da provociram
Korisnikov avatar
By djokonda
milanezija napisao: Pet Okt 29, 2021 11:10 am Pa nije da tako i niste radili relativno često: Almond, Šild, Tompson, Mekel, Sofo... ove skorije ne mogu ni da ispratim sve

Ne razumeš, oni su iz tih raskida uspevali da profitiraju...Obilić samo očekuje da nastave tako.
Korisnikov avatar
By Lepus
@milanezija
To što smo tada radili, ne znači da je dobro i da je išlo kako Obilić zamišlja. Mi kao prvo ne znamo šta u ugovoru stoji, da li ima neka od strana pravo "izlaska", ali vjerovatno ne. Drugo, raskid bi značio i plaćanje tog igrača godinu dana (ugovor ima do kraja godine), osim ako se nađe klub koji bi preuzeo ugovor. Sjećamo se svi Mekela, a najskorije i Obradovića, koji su naplatili ili još uvijek naplaćuju to što su zamjenjeni.
Korisnikov avatar
By skeske
milanezija napisao: Pet Okt 29, 2021 11:10 am Pa nije da tako i niste radili relativno često: Almond, Šild, Tompson, Mekel, Sofo... ove skorije ne mogu ni da ispratim sve

Pretpostavljam da smo naucili lekciju....
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 24
KK Crvena Zvezda 2021/2022

Bilo je i vreme da se pobedi, sad dve pobede kuci […]