Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
Mutinjo napisao: Ned Okt 24, 2021 8:58 pm @Sal
Zakuvalo se, duel Rivers - Kamenjaš će da presudi.
Ali sve u svemu, užasno kolo

Sent from my POT-LX1 using Tapatalk
Da, da mada imam +6 u dosadasnjem mec apu... bice to uzbudljivo sutra ispratiti

Inace kao sto rekoh ako predjem 100 bice dobro, trenutno 91 i cekam Kenana brata sutra :?
Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
milanezija napisao: Ned Okt 24, 2021 9:48 pm 112 + 2 Cibosa

@MILOS OBILIC kakva je situacija pred završnicu lokalnog derbija?
108, samo su me Jovic i Radanov ispostovali, Kalinicu i Stipcevicu ce biti oduzeta plata za ovu nedelju.
Korisnikov avatar
By milanezija
MILOS OBILIC napisao:

108, samo su me Jovic i Radanov ispostovali, Kalinicu i Stipcevicu ce biti oduzeta plata za ovu nedelju.
Čekaš nekoga danas još?
Korisnikov avatar
By milanezija
Posrnuli gigant Cafe Rene kao njegov idol KKP nastavlja da gazi 5-0
Korisnikov avatar
By The Answer
Hoću ja nešto dizjavim za dnevnik...

ODRO SAM GA KAO ZECA!
Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
milanezija napisao: Pon Okt 25, 2021 7:20 pm
MILOS OBILIC napisao:

Čekaš nekoga danas još?
Ma kakvi, podbacili svi, samo Jovic i Radanov oko 20 indeksa, popravili malo razultat kao junose u timu.
Korisnikov avatar
By milanezija
Kakav hard difens tranzisn ofens igra Cafe Rene, ubedljivo najmanje primljenih i 12. po broju datih poena :clap:
Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
U jednom fer mecu i pre svega prijateljskom ambijentu u Palermu su pali i @mutinjovi Gladijajatori, cestitke protivniku i puno srece u nastavku takmicenja.

Sto se mog skora tice, s obzirom da sam igrao s istim timom kao i proslo kolo, a da je od toga Dzoni zarazen, a Roko imao krompir, odlicno sam i prosao sa 109. Jedini promasaj, pored nesretnog Roka,koji je bar doneo neke pare mi je Tejlor Smit ludi iz Mornara,njega sam proslo kolo ubacio kao potencijalno iznenadjenje, kad ono truba ni proslo kolo ni sad protiv Zvezde nista nije uradio. Ostali su me ispostovali, uglavnom moram biti zadovoljan pobedom. Za sledece kolo menjam bekovski tandem posle par kola i polupanog Smita, a dajem sansu mladosti na centru da donese neko osvezenje i divljacima na beku da me dignu.

Nakon 5. kola nase nelimitirane kosarkars aba fantazi kosarkase lige imamo jos uvek neporazenog @Milaneziju na vrhu, dok ga moje zveri vrebaju sa samo jednim porazom, a onda sedam ekipa sa skorom 3-2 i cetiri ekipe sa skorom 2-3. Na dnu, fenjer drze proslogodisnji sampion Gira i Lokijev headsup, koji su bez pobede u ovoj sezoni.

Sledece kolo, koje pocinje u SUBOTU 30.10. nosi nam sledece susrete:
KK Šipurske livade - Šabac Klosari
Partibrejkersi Davorike dajke
klub K42
Gladijajatori Gira senior
heads up Palermo Beasts
Kati Magiko KK Radnik sa Liona
Boca Juniors KK Iva Zorka Farma
Café René KK Skugric
  • 1
  • 1066
  • 1067