Mesto za sve nekošarkaške diskusije
Korisnikov avatar
By Pavac
Полицијски час је кренуо од 8 увече ја мислим, па је био од 5, па онда она лудила викендом.
Готово сам сигуран да неће бити никаквих мера, можда опет нешто да викендом раде само продавнице. Економија више не може да трпи, а и иду избори и изборна кампања.
Korisnikov avatar
By BogdanB
Kako ne moze kada nam daju novce, nikad bolji nismo bili

Poslato sa MAR-LX1A uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Sramota kovid propusnice, kao da smo Jevreji, Srbi i Cigani za vreme Drugog Svetskog rata. Vakcinisani takodje razboljevaju i prenose koronu, a nevakcinisani ne smeju da se krecu slobodno iz razloga sto nisu gradjani koji su se vakcinisali i poslusni.
Korisnikov avatar
By Pavac
BogdanB napisao: Sre Okt 20, 2021 11:14 pm Kako ne moze kada nam daju novce, nikad bolji nismo bili Slika

Па зато ти и даје паре, да трошиш и купујеш, а цене упоредо са тим скачу у небеса. Додуше ових 20 еур или колико већ је чисто понижавање народа.
Korisnikov avatar
By djokonda
Ljudi ovde su ozbiljni retardi...pola Evrope više od godinu dana bilo zatvoreno, većina i dalje ima neke mere na snazi bez obzira što imaju i više vakcinisanih nego mi, a sve da bi sačuvali ljudima živote. A kod nas će samo od ljudi koji se se zarazili u poslednjih mesec dana (oko 100.000 ljudi) umreti najmanje 1.500-2.000 ljudi, ali sve boli kurac...bitno je da se kafane ne zatvaraju...to što ljudi umiru, što se guraju po kovid ambulantama, što bolesni od drugih bolesti nemaju gde da se leče, što lekari rade duple smene...sve to nije bitno...bitno je da mi se kafane ne zatvaraju. Ozbiljno, ali ozbiljno su ljudi otišli u kurac...nikakva svest o odgovornosti za opšte dobro, o solidarnosti...govna od ljudi.
To što vlast uvodi ovakve glupe mere upravo ima veze sa time što smo retardiran narod...vlast zanima samo javno mnjenje, odnosno kako bi na njihovu popularnost uticalo uvođenje ili neuvođenje neke mere. Činjenica da se ozbiljne mere ne uvodi samo govori o tome da ljudi ne žele mere pa makar hiljade umirale...toliko ih boli kurac za sunarodnike.
Korisnikov avatar
By BogdanB
Veliki je problem sto se mere primenjuju selektivno. Nekima dozvoljeno, nekima nije a drugi isto ogroman problem je taj sto mislimo da korona ne postoji i da je ovo sve izmisljotina

Korisnikov avatar
By MileBL
Vodis racuna o sebi i kraj price, zamajavanje sta ko i kako radi u ovakvom drustvu je suludo
Inace niste najgori na svijetu, mi ovamo sa druge strane Drine smo jos gori po broju umrlih od korone i sto je jos gore sve skupa se prihvata kao normalno stanje, ne forsira se vakcinacija niti ima price o Covid pasosima, a broj umrlih i zarazenih se objavljuje kao obicna informacija.

Sent from my SM-A315G using Tapatalk

Korisnikov avatar
By BBBbbb
MileBL napisao: Čet Okt 21, 2021 7:34 pm Vodis racuna o sebi i kraj price, zamajavanje sta ko i kako radi u ovakvom drustvu je suludo
Inace niste najgori na svijetu, mi ovamo sa druge strane Drine smo jos gori po broju umrlih od korone i sto je jos gore sve skupa se prihvata kao normalno stanje, ne forsira se vakcinacija niti ima price o Covid pasosima, a broj umrlih i zarazenih se objavljuje kao obicna informacija.
Tamo negde u prvom talasu u nekom malom mestu pored puta (malo pre Milica iz pravca SA) usao u prodavnicu s maskom a svi me gledaju ko da sam marsovac, morao skinem masku koliko mi neprijatno bilo.

Elem ja uvek kazem jedine dve gore zemlje od nas u okruzenju su BiH i MK, dve ozbiljno razjebane zemlje po nacionalnoj osnovi, e u q ako su nam one reper.
  • 1
  • 3677
  • 3678
  • 3679
  • 3680
  • 3681
  • 3694
Ostali klubovi ABA lige

Darius Adams blizu Buducnosti. Nekad je bio doba[…]

Svaštara

Za sada sam odgledao sam prvi meč, nedostatak vrem[…]