Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
Slazem se da bismo mogli Fenjer ligu ove godine da vratimo, jeste da prvi nisam bio za istu lani, ali tada nisam tako pomno pratio desavanja na Jadranu, te me nije ni drmao neki entuzijazam.

Hvala @Gira i @korto, ali moji zveri iz Palerma jos nisu u svom zenitu, pokusacu da trcim sa sampionima koliko god mogu. Mada sam ja poznat u ovim fantasy igricama po tome sto imam dobar start, pa posle obaveze i slicno uzmu pod svoje i zaboravim neko kolo da promenim igrace i ode sve to u bestraga, pa mi bude muka da se cupam iz govana posle... Konkretno u Premier ligi sam bio jako dobar svojevremeno, al evo ove godine prvi put u 7,8 godina koliko igram da nisam napravio tim.

@Mutinjo burazeru, spremamo ti toplu dobrodoslicu u Palermu, kako dolikuje jednom velikom gospodinu, ali kada pocnu mecevi, prelazimo u beast mode :*
Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
Eto zakacih koronu glupu, 3 dana u krevetu i sve kao ajde lagano cu u petak i kurac, danas zaglavih kod lekara i onda se probudim u 7 i ne stigoh da namestim tim za ovo kolo, tako da moze se reci da ovo kolo @mutinjo igra sa hendikepom mec :mrgreen:

Sve u svemu prvi igrac mi vec ima 20 bodova, a nije ni kraj utakmice :D
Korisnikov avatar
By Korto Malteze
Želim ti da brzo ozdraviš i da ne ostanu nikakve posledice!
Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
Hvala brate @korto, deluje da mi nije nista, kao malo jaca prehlada...
A sto se tice posledica na fantasy tim, evo posle petka imam 51 indeks od 3 igraca :D sva trojica preskocili svoj prosek

Zato mi je Dzoni Ivanovic ostao u timu i imace krompir, trenutno moj najskuplji igrac :doh:
Korisnikov avatar
By Mutinjo
Drži se Salvatore, biće to ok. Inače, meni sad ističe izolacija, bio sam pozitivan, ali je prošlo lagano.

Elem, 30 od 3 igrača, kako bedne partije Đokovića i Lešića. Pogotovo Sava, ima 10 poena i 2 indeksa. Pa druže, šta si igrao ti...

Sent from my POT-LX1 using Tapatalk

Korisnikov avatar
By skeske
Salvatore brz oporavak zelim!
I ja sam apsolutno zaboravio fantazi, sjetim se u juce u 17:50 ☹️
Ostali su mi neki igraci koje sam planirao promijeniti, medjutim jedan od tih nije bio Sava Lesic, a bas on me zaklao.
Ako Volters izdomira, koknucu se.
Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
Hvala na lepim recima braco saborci, ali cu se pojesti od muke sto nisam Dzonija izbacio ovo kolo i sto necu moci da se ozbiljnije posibam na ukupnoj rang listi, za buraniju poput @mutinja mi je i Dzoni u hendikepu malo da izgubim :mrgreen:
Korisnikov avatar
By Mutinjo
Ovoliko koliko je Krka dala poena, e toliko ću ja da imam otprilike u ovom kolu

Sent from my POT-LX1 using Tapatalk

• 1
  • 1063
  • 1064
  • 1065
  • 1066
  • 1067
  • 1081
Ostali klubovi ABA lige