Korisnikov avatar
By Mutinjo
136
Izvadili me zvezdaši i Ledej, naravno.

Sent from my POT-LX1 using Tapatalk

Korisnikov avatar
By milanezija
Kakav hrkljuš u borbi za 1. mesto i osamostaljenje Cafe Rene-a na čelu tabele. Priroda se obnavlja :D

Inače sam u kolu usrao sve što se dalo usrati :lol:
Korisnikov avatar
By amiga500
Čestitke Mutinjo, previše promašaja ovo kolo, trebaće mi 2-3 kola da uljudujem ekipu. Loš, loš start ove sezone.
Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
Treca pobeda u sezoni i to i najubedljivija do sada, malo vise od stoka razlike xD

Deluje da su mi izmene i uspele, Radanov in - Kazalon out, donela 3 boda, dok su izmene na centarskim pozicijama Avgust i MJK out, Vukovic i Smit in, donele 12 bodova.

Cetvrto kolo nelimitirane H2H kosarkars fantazi ABA lige, donelo nam je sledece rezultate:
KK Šipurske livade - Šabac 134:104 Davorike dajke
Klosari 75:100 K42
Partibrejkersi 125:112 Gira senior
klub 108:159 Palermo Beasts
Gladijajatori 136:87 KK Radnik sa Liona
heads up 97:104 KK Iva Zorka Farma
Kati Magiko 119:86 KK Skugric
Boca Juniors 81:98 Café René

Nakon 4. kola imamo Milaneziju na vrhu sa skorom 4-0, pa 5 timova sa po jednim porazom. Na dnu su bivsi sampion Gira i Heads up, koji su jos uvek bez pobede u ovoj sezoni.

Brat moj Kamenjas izdominirao, kao i Rok Stipcevic, kao i Karlo Zganec - sampionski igrac!

Da se pohvalim da sam trenutno 16. u ukupnom plasmanu :music-rockon: :music-rockout:
By Gira PFC
Salvatore,
ovi tvoji Levaci su ozbiljna ekipa! ;) :clap:
Svaka čast kako si odigrao ovo kolo, ali i prethodna tri, ubedljivo vodiš u ukupnom plasmanu u našoj ligi.

S druge strane, u H2H ligi vodi Milanezija, sa sve 4 pobede. :clap:
Na začelju je moja malenkost, sa sva 4 poraza, a Milanezija i ja imamo isti ukupan broj bodova u ova 4 kola!?! Eto šta znači raspored, odnosno loša sreća u mom slučaju :doh:

Kortu čestitke na pobedi u meču protiv mene! :clap: Ovih dana ga nema na fantaziju, što mi je baš žao, mislio sam da razmenimo timove za vikend, ali ne bi ništa od toga. Doduše, ionako bi se ja samo još više nervirao ;)

Pošto na moju molbu da neko prokomentariše da li će biti fenjer lige (za nas što budemo ispod crte), za sada nema komentara, nije loše da razmislite o tome. Prošle godine prvi put nije bilo te B lige, pa verujem da su svi koji nisu bili u plej-ofu izgubili interes za fantazi u poslednjih desetak kola. To nije dobro za takmičarski duh, te predlažem da se opet ista organizuje. Naravno, to ne znači da sam ja već odustao od plej-ofa, ali nije loše da razmišljam i o alternativi ;)
Korisnikov avatar
By Korto Malteze
Hvala ti puno Giro! Ulazio sam na forum ali nisam pisao-trebao si mi pustiti poruku ili ovde napisati.

I ja sam prošlo kolo imao nesreću sa rasporedom -imao sam četvrti rezultat u našoj ligi a izgubio jer sam naleteo na Salvatora koji kida ove sezone ..ali negde u tome je čar ove naše H2H lige.

I moj glas za fenjer ligu.
Korisnikov avatar
By Mutinjo
Opa, sledeće kolo derbi, idem na teško gostovanje Palermo beasts-u.
Bit će veselo

Sent from my POT-LX1 using Tapatalk

Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
skeske napisao: Ned Okt 17, 2021 4:51 pm
MILOS OBILIC napisao: Sub Okt 16, 2021 10:03 pm Koliko je ocajan Vladimir Vlada Micov...Lidej i Rid dobri, prvi i dosta vise od ocekivanja. :dance:
Ma naravno da si uzeo Lideja :lol: . Cudi me da nisi i Vinalesa :D
Ja za sad 25 poena od 4 igraca :lol:
Imam Lideja od prvog kola.
Moj glas za ligu razigravanja, takozvanu Fenjer ligu.
  • 1
  • 1062
  • 1063
  • 1064
  • 1065
  • 1066
  • 1082
KK Crvena Zvezda 2021/2022

Bilo je i vreme da se pobedi, sad dve pobede kuci […]

Svaštara

Plakanje [emoji38] https://uploads.tapatalk-cdn.co[…]