Teme vezane uz regionalnu ligu
Korisnikov avatar
By MileBL
Kako je Simon protiv Fenera bacao cigle ja sam mislio da nista zivo vise nece ubaciti, nisam ocekivao da ostane bez suta jer obicno iskusniji igraci znaju namjestiti ruku

Sent from my SM-A315G using Tapatalk

Korisnikov avatar
By Zex88
Rutinski nas je dobila Alba..

Ozbiljno tezak raspored,previse povreda,korona,nespremni igraci.. Radonja je lepo rekao da u ovakvom ritmu ne ocekuje pre nove godine da budemo u nekom normalnom izdanju..

Послато са SM-A725F помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
Pa jbg, ne odgovara ovom timu Zvezde ekipa koja takodje igra jaku odbranu, jer ste napadacki nedovoljno talentovani na EL nivou... Sreli ste se sa takvom ekipom, koja je slicna vama, ali ima nesto bolji napad, prosto vam ne leze. Mislim da je bilo besmisleno prilagodjavati se njihovoj igri, trebalo je da Kuz igra mnogo vise, kad je vec donosio prevagu, takodje neshvatljivo sto Holins ima ovako sporednu ulogu u napadu, on bi decko mogao mnogo vise da uradi ako mu se da veca sloboda. Generalno ocajan sut za 3 juce ste imali, a tu je prednjacili Dobric i Kalinic sa po 6 promasaja, sto je opet i rezultat njihove dobre odbrane s jedne strane.

Sve u svemu, ovom timu fali dosta igrac sa poenima u rukama, jedan igrac kao sto su bili Beron i Lojd svojevremeno. Mozda je Holins taj tip, ali ocigledno mu se ne daje dovoljno slobode. Kod vas je jasno data uloga nosilaca Kalini i Dobricu i oni nose ekipu i prve su napadacke opcije, ali opet njih dvojica nisu vrhunski skoreri za EL nivo kosarke. Sve je podredjeno timu, te je vrlo homogena ekipa, ne odskace nikad niko nesto previse, ali fali po meni poenter, to se nece promeniti ni povratkom Vajta i Cirbresa. Ne moze se prosto protiv svakoga igrati samo na odbranu, falio je svakako i Dzoni sinoc, ali mi se cini da bi vama dovodjenje centra u ovom trenutku skroz poremetilo tim i hemiju. Pricalo se centar sa poenima u rukama, a vama u proseku Kuz i Mitar po minimum 10 poena daju, na mali broj poena koliko igrate to je tipa 1/3.

Ceka vas Mornar u Baru sutra... mora brzi restart da se uradi i da se gazi dalje
Korisnikov avatar
By skeske
Slazem se sa Salvatoreom. Kuz je digao igru, vratice se Vajt, mozda taj centar i nije prioritet koliko je bek koji moze sasuti 20 poena. Jer kad nam protivnik odgovori jakom igrom i sjajnom odbranom, mi gubimo glavu. Jednostavno nemamo ofanzivnog talenta.
Korisnikov avatar
By MileBL
Sinoc je Radonja napravio gresku u prvoj cetvrtini kad je rano izveo Kuzmica i Voltersa, tu je Alba okrenula utakmicu, takodje trebao je poceti sa Davidovcem umjesto Lazarevica, sa Lazarevicem mnogo gubimo na kreaciji i u sirini igre.
Sve skupa naivno uz losu pripremu smo odigrali sinocnu utakmicu

Sent from my SM-A315G using Tapatalk

Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
Daj nemoj da me zajebavas, Holins u napadu nista ne zna? Covek koji u karijeri ima oko 40 % za tri i preko 50% za dva, uz prosek od 10+ poena po utakmici u EL i VTB ligi, po tebi ne zna nista?! Sto bi se reklo, pa dobro bre deco nemojte da se zajebavamo!

Holins nikad nije bio prva violina i nije divlji tip igraca, covek je radnik i timski igrac, e sad problem kod vas je sto su vam svi takvi igraci, te nema ko da izdivlja i nosi teret glavnog igraca... Moze Holins to biti, ali mu se treba dati sloboda da uzme 10ak suteva po mecu, a tako nesto Radonja ne secam se da je ikome dao...
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 23
Svaštara

Нпр једна другарица радила за 35 000 и кад прими[…]

Reprezentacija Srbije

Ja sam poredio igru, nisam individualno misio o ig[…]

NBA