Teme vezane uz regionalnu ligu
Korisnikov avatar
By MileBL
Mislim da u Aba ligi postoji neki da ga nozovem format rasporeda, onda sve zavisi od neke da je nazovem rang lista i koje mjesto zauzmes na toj rang listi tebi se raspored napravi, evo recimo sampion iz predhodne sezone stalno krece sa dve domace utakmice

Sent from my SM-A315G using Tapatalk

Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Meni se ovaj tim Partizana za sada ne svidja, kakvih je bilo najava ovo je bas Evrokup tim i to ne za prve 4 ekipe. Panter i Lidej kao nosioci, dobri igraci, ali nigde nisu imali uloge glavnih igraca u timu, Panter dosao kao ispomoc u sezoni kada je Zvezda lose startovala da bude neko ko ce dati poene iz drugog plana. Videcemo dal ce moci da budu konacno pobednici i nosioci igre u ovoj sezoni.
Smailagic kao mlad domaci igrac ok, ali ovi ostali sve limitirani igraci do bola. Avramovic ,Dangubic, Zagorac, Koprivica negledljivi, sam prosek od igraca, koji ce nekad odigrati dobro nekada ocajno, a od njih zavisi igra Partizana od tih igraca iz drugog plana i koliko oni mogu da doprinesu.
Letonac izlazi iz povrede, videcemo sta zna, do sada je i u pripremama bio jako slab, a Madar nista za sada. Posle odlicnih priprema, raspad sistema protiv slabih protivnika u Aba ligi, da li ga je ugusio pritisak ili sta vec.
Mur se okarakterisao kao promasaj, a za sada je prelomio neke utakmice. Nije timski igrac, daleko od nekog asistenta, ali ume da pogodi u serijama.
Sve u svemu za sada 3 pobede, ali nikakva igra, dosta limitiranih igraca. Morace Zoc da izvuce maksimum od Letonca i Mura da bi ova sezona licila na nesto plus da pogodi sa centrom i skrije sve mane Avramovica, Dangubica, Zagorca, neiskusnih centara..Tezak zadatak.
Korisnikov avatar
By Pavac
Vrlo bitna pobeda..
Dobri smo bili,ali mora jos to mnogo bolje, pogotovo u napadu..
Ne svidja mi se sto Panter nema vise loptu u rukama..
Dobicu cir na zeludcu od Zagorca..
Lidej pun pogodak..
Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
Pavac napisao: Ned Okt 17, 2021 2:40 pm Бρατе, тролујем :D :mrgreen:
Stvarno nema potrebe za tim, Zagorac, koliko god mi se prosle godine ogadio i koliko ga ne volim, ove godine igra na zadovoljavajucem nivou i ima ulogu koja mu prija. Plus je kapiten i iskazuje odredjenu dozu emocija i liderstva.

Sto se tice utakmice u Zagrebu, imali smo za promenu odlicno sutersko vece iza linije 6.75 smo imali 11/23 odnosno nesto manje od 50%, dok je protivnik imao svega 4 pogotka iz isto pokusaja kao mi, u cemu se moze traziti glavni razlog pobede. Pored toga, spustili smo njihove glavne igrace, sem Prkacina na jednocifren poenterski ucinak. Sve u svemu jos jedna utakmica sa padovima i skokovima u igri, sto je karakteristicno za mlad tim, na kraju dosta i ubedljiva pobeda, nismo jos uvek na nekom zavidnom energetskom nivou, mada sam uveren da to Zoc tempira za kasnije faze sezone. Lidej ovog puta 35 minuta, Panter 28, ostalima lepo rasporedjena minutaza, Krucs se vratio u rotaciju, dok se Miletic nije skidao za ovaj mec. Konacno je i Madar odigrao nesto zapazeniju utakmicu, 5 poena sa jednim promasejem iz igre, 2 skoka i 2 asistencije, bez izgubljene lopte za 12 minuta igre.

Ceka nas put u Nemacku, gde u utorak pocinjemo ucesce u Evrokupu protiv Hamburga. Deluje mi da ce tu utakmicu Madar moci mnogo vise da pokaze, kao i da ce Kuruc imati vise prostora i lopte u rukama.

Svakako 4 pobede iz isto toliko utakmica, odlican start sezone, pogotovo sto znamo ko je na klupi i sto se vidi da ima jos dosta prostora za napredovanje, ceka se i taj centar konacno. :violin:
By Gsk133
Obilić(inače mesto udaljeno od mene 15 km) kaže imamo dosta limitiranih igrača, a njima cela ekipa limitirana osim Kalinića. Imamo ponajboljeg beka u Evropi Pantera i ponajbolju 4 Ledeja. Ima limitiranih igrača, ali i ti igrači imaju svoju funkciju i ulogu. Nebo i zemlja je ovo danas i ono od prošle godine u ovo vreme.
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
ABA fantasy

Slazem se da bismo mogli Fenjer ligu ove godine da[…]

Iz navijackog ugla

Da ali niko iz KKP nije direktno otišao tam[…]

KK Partizan 2021/22

Pred odlazak u Nemacku oglasili su se Zoc i Mur, o[…]