Mesto za sve nekošarkaške diskusije
Korisnikov avatar
By MileBL
Pa trebali ste mu ispuniti zelju, mozda bi pomjerio forum sa mrtve tacke, studirao je menadzment, zna kako ide upravljanje

Sent from my SM-A315G using Tapatalk

By Korto
rudonja napisao: Sub Sep 25, 2021 10:16 pm
Sipurske livade napisao: Sub Sep 18, 2021 11:46 pm Pozdrav svim forumasima, ponovo se druzimo na forumu. Moram da kazem, ono sto zna i vecina, da je sramota sto nisam stavljen za admina ili makar moderatora, jer ovaj tim slabo radi. Desetak dana pokusavam da se ulogujem, ne prihvata mi sifru, posaljem email da mi se posalje nova sifra i nista. Ukoliko mozete posaljite mi sifru da aktiviram stari nalog, ako nista pisacu sa ovog.
S postovanjem
Milos Obilic
Obilicu, pisi mi ovde ako ti nisu dali sifru....
Ako hoćeš pošalji meni šifru za stari nalog Korto Malteze. Slali su mi administratori putem mejla nekoliko puta za redom, ali na žalost nije šljakalo. Pozdrav!
Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
Proverio sam oba profila i oba rade normalno, poslate su vam nove sifre na pp odnosno mejl, a vidim da je Obilic svoju vec promenio, tako da verujem da ce sve biti ok.

Molim Vas da kada zavrsite sve to javite da ugasimo stare profile, jer vidim Obilic koristi oba uporedo...

Pozdrav!
Korisnikov avatar
By Korto Malteze
Hvala ti puno! Sve radi, tako da briši ovaj novi "Korto", ili ga ostavi za ne daj bože -neću ga svakako koristiti sada kada si mi pomogao ovaj stari vratiti!

Pozdrav i hvala još jednom!
Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
Nema na cemu, sluzimo narodu :D obrisacu, jer je protiv pravila da korisnik ima dva naloga, a ako opet bude nesto zezalo uvek mozes napraviti novi.

Pozdrav i srecan vam poslednji ponedeljak u septembru ove godine!
Korisnikov avatar
By Korto Malteze
Uh, meni više ne lete dani ni meseci -lete mi godine... Kako ono kažu -život je kao rolna toalet papira, što je bliži kraju manje ga ima i brže se okreće... 😁

Srećno i tebi i ostalima!
Korisnikov avatar
By Korto Malteze
🤣

Bez kralj...kafe ne valja!
Korisnikov avatar
By rudonja
Hvala Salvatore!
  • 1
  • 3674
  • 3675
  • 3676