Teme vezane uz regionalnu ligu
Korisnikov avatar
By skeske
The Answer napisao: Uto Sep 14, 2021 10:23 am Ja kad pogledam ko igra tu ABA 2 i ne želim da imaju prođu. Onda nam se desi da imamo Studentski centar.

Moja želja je da MZT zameni Studentski centar, da FMP u baražu izgubi od Vojvodine i da se Mega iseli iz Beograda.

Ili da se Mega preseli u NS a da Radnički zameni FMP i zatvaraj ligu, gasi ABA 2, ae vozdra, kaki kurac Heliosi, Zlatibori, Lovćeni, Studentski centri i najgore od svega- još BG klubova tipa Mladost.
Izbacio bi dvostrukog osvajaca ABA lige zarad Vojvodine ili Radnickog?
Korisnikov avatar
By The Answer
Izbacio bih četvrti (i treći) klub iz Beograda koje ne gleda ni rodbina za Kragujevac i Novi Sad i par hiljada ljudi svakog vikenda u Jezeru i Spensu. Kolike sam kurate sreće ispašće Borac a ući Mladost, tačno da povratiš od takve lige.

I naš Pionir je za regularni deo ABA jebeno odvratno pozorištance a ne Železnik i gde već sad igra Mega.
Korisnikov avatar
By Zex88
Do kraja godine,ali moze i cela sezona..

Na 5 smo toliko grdni,da ne moze gore..

Послато са SM-A725F помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
Zex88 napisao: Sre Sep 15, 2021 11:22 am Do kraja godine,ali moze i cela sezona..

Na 5 smo toliko grdni,da ne moze gore..

Ja lepo rekoh, da me ne bi uopste iznenadilo da ga potpisete na neki kratorocni ugovor i da zavrsi kao Simon u proslom mandatu, kao dobro resenje... Sad to sta dobijate sa njim, to je druga stvar i koliko moze ili ne moze. Nisam gledao utakmice, ali sam cuo da ne izgleda dobro na terenu... Kao sto rekoh onda, za treceg centra, s obzirom da nemate nista drugo u ponudi i da imate Kuzmu koji je komplementaran njemu, mislim da nije lose resenje. No, da ste mogli domaceg nekog centra za potrebe 3. opcije na centru da nadjete, to je definitivno, ali dobro, vasa stvar...Pre bih uzeo igraca kao sto je Miletic, Djordjevic, Jovanovic, Ristic... i drzao ga za treceg centra nego Cirbresa u ovom trenutku.
Korisnikov avatar
By The Answer
Gledao malo raspored ABA, do derbija u osmom kolu ćemo odraditi sve ekipe koje ciljaju plejof, i Budućnost i Olimpiju i Mornar i Igokeu, pa i Megu. Partizan s druge strane ima takav raspored da bi sa ovakvim timom i trenerom sve sem svih 7 pobeda bila solidna sramota.
Korisnikov avatar
By Zex88
Lagano na otvaranju..Nije Split neki parametar,ali se vidi ono o cemu smo pricali..Odbrana kao prva stvar..
Steta sto smo osakaceni povredama..

Korisnikov avatar
By The Answer
Biće dobro ako ovi izdrže celu sezonu, još im grad ne da oko 900 000 evra, mada se priča da će im na kraju ipak dati... što kaže Edin ne bih da gledam još jednu Primorsku.
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 23
Reprezentacija Srbije

Necu da pustam nista, imam oci i mozak da vidim da[…]

NBA

Jedan je Stef [emoji173] Kakve on trojke pogadja,m[…]

Svaštara