Mesto za sve nekošarkaške diskusije
Korisnikov avatar
By Duka85
Mi zivimo na paradoksalnom podneblju... kad su se svi ujedinjavali mi smo se rasparcavali... kad su se granice ukidale mi smo ih pravili.... i obratno

Mi cemo sada brisati granice koje nekada nisu postojale.... loodara... sve cesce me proganja dilema o intelektualnoj kompetentnosti ovdasnjeg naroda, kako danas tako i pre 100tak god

Edit: inace Djokonda, slazemo se umnogome po stavovima. Ipak treba razmisliti o tome da je ovaj kapitalizam kod nas dosao brzo i nije jos odomacen tj opsteprihvacen pa ne umemo da se ponasamo u ovakvom uredjenju a prethodna vremena su zbrisala nacionalni identitet (ovo je trebalo na temu reprez... jbg)

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока

Poslednja izmena od Duka85 u Sre Avg 04, 2021 9:41 pm, izmenjeno 6 puta ukupno.
Korisnikov avatar
By Pavac
Valderama napisao: Sre Avg 04, 2021 7:00 pm Svedosomo se na skučenu varoš,
Sad ti za prađedovu kuću traže pasoš!

ima dobrih stihova.

Nego gledajte ovo. :crying-pink: :crying-pink:

Ијуууууу... Како то смеш да певаш? Па то је срање... боље немој, повилениће тко нас завади екипица :lol:
Има стварно добрих стихова. Ти момци имају одличне песме.

,, Захвалите се пролетерској партији, што сте туристи у сопственој авлији '' ...

и из неке друге песме

,, С Ватиканом си потписао конкордат, посто'црвен Хорват, био си нам ко брат '' ...
Korisnikov avatar
By skeske
Braco moja, sledece sedmice cu poslije ravno 21 godinu da odem malo do moje djedovine, srpske Crne Gore, pa molim vas da mi preporucite u koja mjesta da zavirim? Preci cu u Trebinju, pa ono, od tog granicnog prelaza par sati voznje u svim smijerovima je ok. Uzmite u obzir da bih trebao gledati Zvezdu u utorak, pa ono, ubacite i kakvo cigansko uporiste. Unaprijed zahvalan na pomoci 😁
Korisnikov avatar
By skeske
Valderama napisao: Pet Avg 06, 2021 8:13 am Vasilije odakle si poreklom, koji deo junačke CG je u pitanju? :)
Sa Cetinja :D
Korisnikov avatar
By skeske
Valderama napisao: Pet Avg 06, 2021 10:37 am Haha, takva Srbenda 8-) pa sa Cetinja? :D Eto šta je životni paradoks. :P
Cetinje=Srpstvo. To sto je jado zavladao sada gore je samo zato sto je junak izginuo ili se odmetnuo trbuhom za kruhom :D
Korisnikov avatar
By Valderama
Slažem se, Cetinje je vekovima bilo simbol nepokorenog srpstva. Splet istorijskih okolnosti (progon kralja Nikole+komunizam) je učinio da se ta varoš, u kojoj su nekada Petrovići definisali i oblikovali srpsku nacionalnu ideju, nepovratno pretvori u leglo ustašluka.

Gde ćeš boraviti?
Poslednja izmena od Valderama u Sub Avg 07, 2021 5:26 pm, izmenjeno 1 put ukupno.
Korisnikov avatar
By skeske
Valderama napisao: Pet Avg 06, 2021 2:59 pm Slažem se, Cetinje je vekovima bilo simbol nepokorenog srpstva. Splet istorijskih okolnosti (progon kralja Nikole+komunizam) je učinio da ta varoš, u kojoj su nekada Petrovići definisali i oblikovali srpsku nacionalnu ideju, nepovratno pretvori u leglo ustašluka.

Gde ćeš boraviti?
Cekam preporuke, pa cu iskombinovati par nocenja na relaciji HN-Petrovac, mozda i dalje, sve je to u par sati voznje.
  • 1
  • 3657
  • 3658
  • 3659
  • 3660
  • 3661
  • 3676
Svaštara

Revoltiran je jer nije dobio TV i titulu admina [e[…]

ABA fantasy

Danas opet dva igrača igrala ukupno 25 bodova, od […]