Mesto za sve nekošarkaške diskusije
Korisnikov avatar
By The Answer
Ja sanjarim Strahinja, Jovana i Armin i uz 3 kolektivne medalje koje su vrlo realne, naročito odbojka i vaterpolo (napisao bih i košarka ali pojma nemam kakve su Japanke) Tokio su najbolje OI u našoj istoriji nakon Los Anđelesa.

E sad, da je bilo Đoković, Španović... jaooo JTŽM!
Korisnikov avatar
By The Answer
The Answer napisao: Pet Jul 30, 2021 6:45 am
Nadao sam se još nekoj medalji od ovih sportova koje pratim samo kad su OI. Ostaje mi da se uzdam u naš najtrofejniji olimpijski sport i gruzijsku braću.
Idemo bre!
By Gsk133
Ajde neko ko nije limitiran da mi kaze jel sam nekog izostavio od najboljih vaterpolista koje znam?
Korisnikov avatar
By Zex88
Gsk133 napisao:Kakva je čast i uživanje gledati ove momke. Medju 10 najboljih u istoriji vaterpola u ovoj reprezentaciji igraju trojica Filipović, Prlainovic i Mandić, a medju 10 su još Vujasinovic(najbolji u istoriji vaterpola po meni), Igor Milanovic i Sapic. Tu su još pokojni velemajstor Benedek i Kasas. Ja bolje ne znam i ne pamtim. Ako neko zna neka napiše.
Zaboravio si Vanju Udovicica..

Послато са SM-A725F помоћу Тапатока

By Gsk133
Slazem se Zex. Bio je vrhunski igrac i moze da udje na listu medju 10 najboljih.
Korisnikov avatar
By The Answer
Jeste li čuli nekad za čoveka koji je na našem jeziku poznat kao Đarmati Deže? U zemlji u kojoj je vaterpolo izuzetno bitan ustaju kad se spomene njegovo ime.
Korisnikov avatar
By Zex88
The Answer napisao:Jeste li čuli nekad za čoveka koji je na našem jeziku poznat kao Đarmati Deže? U zemlji u kojoj je vaterpolo izuzetno bitan ustaju kad se spomene njegovo ime.
Znao sam da ces Madjara izvuci.. :)

Korisnikov avatar
By The Answer
Pa kad se već nepotrebno razglaba o istoriji da vam kažem ko je ikona tamo gde vaterpolo nešto znači
Korisnikov avatar
By Zex88
The Answer napisao:Pa kad se već nepotrebno razglaba o istoriji da vam kažem ko je ikona tamo gde vaterpolo nešto znači
Saglasan sam :)

• 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 25
Svaštara

Revoltiran je jer nije dobio TV i titulu admina [e[…]

ABA fantasy