Mesto za sve nekošarkaške diskusije
Korisnikov avatar
By milanezija
Najvece pozitivno iznenadjenje bokserka Nina Radovanovic :clap: Ima zicer sad za QF, a onda je jedan mec samo deli od medalje, mada protiv favorita verovatno. U osmini sad igra protiv neke afrikanke bez pobede u karijeri koja je na pozivnicu dosla na OI i prosla prvo kolo zrebom (ili necijim povlacanjem jer pise slobodna a najlosiji skoe ima od svih Slika )

Vaterpolisti, ja zadovoljan, bice ovo dobro od QF, pritom Spanci nam em ne leze em su u najlosijem slucaju egal sa nama pa cak i bolji

@Valderama Ćuk je bio jako los ove sezone, zasluzeno Rasovic ispred njega, o cemu govori i njihova roda u NBGD i RKG
Korisnikov avatar
By Zex88
Moram da pohvalim našu štafetu.. Popravili su rezultat..
Ništa mi nije gore kad odu na OI i onda ni blizu kvalifakcione norme..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By Zex88
Dobili Francuzi Amere..

Godine igranja u Nba,gomila iskusnih igrača i to se sve oseti..
Svi ovi Francuzi igraju sto godina za reprezentaciju, a samo naši glume ludilo..

Kod Amera samo Džru..

Korisnikov avatar
By milanezija
Amerikanci dok ne naprave dominantnog centra ponovo ili ga bar nateraju da igra prolazice ovako

2016. Kazins i Dramond a ove Adebajo i Džaval...

Čudi me da ne pokusaju da smuljaju Embida nekako iako je Kamerunac poreklom
Korisnikov avatar
By Valderama
Nakon OI u reprezentativnu penziju odlaze Filip Filipović (34), Andrija Prlainović (34), Milan Aleksić (35), Duško Pijetlović (36), Stefan Mitrović (33), Gojko Pijetlović (38) i Branislav Mitrović (36).

Ako naš vaterplo preživi predstojeću smenu generacija, mi Srbi smo nenadjebivi carevi.

Sad moramo dobiti Kazahstan i Australiju da se malo povratimo pred derbi mečeve sa Hrvatima i Crnogorcima. Verujem da u nama ima snage za još jedan antologijski rezultat.
Korisnikov avatar
By The Answer
Stoka je uradila šta je uradila, mi za nas... iako mi se duša cepa 3 puta dnevno što nema košarkaša naravno da kao i svake OI i ove maksimalno pratim, naročito naše ali i mnoge druge. Kina se maklja sa Amerima ali kontam da će ovi da se odlepe na realno kad malo aktivnije krene plivanje i atletika. A mi za nas... odlično je počelo ali gledajmo u budućnost, koji su najgori i najbolji scenario? Po meni najgori još basketaši, Đoković, vaterpolo i odbojkašice, dakle 6. Najbolji, dodati na to Španović, Mandić, bar još jednu u streljaštvu, možda uleti neki džudo, oni Gruzijci rvači, ako košarkašice polude ovo lako mogu biti najbolje igre ikad (10-12) ne računajući LA i Seul, ali tad smo bili svi zajedno, to je sindikat.

Osim ta 2 puta nikad nismo osvojili dvocifren broj medalja, od raspada do Rija smo se klackali 3,4,2,3...

Fan fekt: Ugari imaju skoro 5 puta više medalja (ne zanima me što je glavno mačevanje i plivanje, medalja je medalja, svaka vredi 70, 60 ili 50 hiljada evra :D ), Rumuni 3 puta više, a mnogo više imaju i Bugari pa i Grci. Naravno računam da smo mi osvojili 110, odnosno 112, sve su naše.
Korisnikov avatar
By Zex88
milanezija napisao:Amerikanci dok ne naprave dominantnog centra ponovo ili ga bar nateraju da igra prolazice ovako

2016. Kazins i Dramond a ove Adebajo i Džaval...

Čudi me da ne pokusaju da smuljaju Embida nekako iako je Kamerunac poreklom
Embid je navijao za Francuze na ovom meču, tako da ga pre očekujem kod njih Slika

Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Imate li neki link za gledanje RTSa preko neta ili neki sajt da skinem kanale, radim ujutru, a pratio bih prenose nasih preko laptopa ?
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 25
Svaštara

Revoltiran je jer nije dobio TV i titulu admina [e[…]

ABA fantasy

Danas opet dva igrača igrala ukupno 25 bodova, od […]