Teme vezane uz sve reprezentacije
Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Ovakvi otkazi nam se desavaju zbog nesposobnosti saveza, gde je neko iz saveza da da neku izjavu, nema ih nigde... Danilovica i drustvo treba oterati.
Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
Pa dobro, ono sinoc nije bilo bas reprezentativno, ali opet bitno da smo pobedili, da su se ukljucili Teo i Kalina, da su se probale neke kombinacije, kretnje i postavke. Svi sem Vanje su se upisali u strelce, mada je Vanja igrao svega nesto vise od 180 sekundi.

Petrušev 7, Teodosić 4, Bjelica 6, Marinković, Кalinić 6, Milosavljević 7, Lazić 5, Jović 8, Davidovac 3, Dobrić 3, Anđušić 6, Ilić 2, Marjanović 20.

Bobi je bio na skok od dabl-dabla i prosto nisu mu nista mogli, Jovic je imao uz 8 poena i po 6 skokova i asistencija, Teo 4 poena i 4 asistencije, Bjelica 6 skoka i 3 asistencije, Kalina dodao 5 asistencija...

Sve u svemu razigrali smo se i sa ovim sto imamo idemo na kvalifikacioni turnir, verujem da ce se pridruziti Vasa i Avram, a Milutinov i Luca na OI
Korisnikov avatar
By milanezija
Inace, 2 utiska iz hale koja su mi ful zanimljiva:

Bobi i Teo na parketu gotovo nikada, zna Kokoskov da to odbrana ne bi prezivela nijedan napad

Mnogo losiji protok lopte sa Teom ali to sto on uspe da smisli zato... :clap:
Korisnikov avatar
By Duka85
Jucerasnja utakmica je iz jakog treninga odigrana vrv.

Odgledah sinoc malo i Saleta Djordjevica na SK1, utisak je da je nevorovatan orator, nesto mu se neda da to sto isprica valorizuje u nekom klubu. Mozda ta njegova prica posle nekog vremena smori i igrace... ladno je juce ispitivao Dzileta kao da je u skoli, meni bilo neprijatno. Ali svakako ima mnogo smisla to sto prica.

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By Duka85
Sale: Koja su dva elementa igre da bi ti i ja igrali kosarku?
Dzile: Kretanje i dodavanje
Sale: Sto moras da se kreces?
.
.
.
Sale: Koji je drugi element preko potreban da mozemo da igramo kosarku?

I onda neprijatan muk
Dzile: Pitas mene ili Srdjana?
.
.
.
Sale: Moras da primis loptu, moras da je uhvatis!

Neprijatan razgovor do bola
Послато са SM-G975F помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By Zex88
Devojke se samoubile na kraju, ali srećom vreme isteklo..

Glupo mi je da tupim posle pobede, ali se meni rotacija Marine ne sviđa uopšte.. Potpuno zaboravila Crvendakić u prvom, Ana ne igra uopšte u drugom..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

• 1
  • 907
  • 908
  • 909
  • 910
  • 911
  • 929
TOKIO 2020

Nakon OI u reprezentativnu penziju odlaze Filip Fi[…]

Vodeni sportovi

Rama, piši na temi Tokio 2020.. Ja sam ti […]