Teme vezane uz regionalnu ligu
Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
Pa dobro mozda ce neko obestecenje da uzmu sad kad izlaze iz ugovora...

Inace Dzikic se vratio u Buducnost, a prvi igrac kojeg je doveo je Atic. S obzirom da su pustili Dzonija, deluje da ce im biti skracen budzet, a opet imaju i svoje Studente u ligi, valja i za to imati para :?

Mornari se zale na odluku EK i ABA lige, jer oni i Igokea nisu pozvani u EK, a pozvan je KKP. Pored toga razisli su se sa Gebrijelom, Pulenom, Vajthedom i Nidamom, kaze Pavicevic bili su neprofesionalni. Produzen je ugovor od stranaca samo Smitu, a i Jeremic ce nastaviti da igra u Baru... Deluje mi da ce morati drugaciji pristup da naprave, mnogo su se bili osilili i dali para na strance, da su pogodili sa centrom, kao sto nisu sa Hamiltonom, to bi bio za klasu jaci tim i mozda bi mogli i vise da naprave.

U drugim vestima Igokea dovela pleja, Markel Starks koji stize iz Rusije, gde je igrao za Avtodor Saratov, za koji je u proseku imao 11,2 poena i 2,3 skoka po utakmici u VTB ligi. 30 godisnji igrac, koji se dugo trazio po Evropi i igrao u Australiji, Nemačkoj, Grčkoj, Italiji, Turskoj i Poljskoj.

Cerovina produzio ugovor sa Megom.

Cedevita produzila ugovor Muricu.
Korisnikov avatar
By Zex88
Ipak Radanov u Igokei..
Mislim da nije loša sredina za njega..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By Zex88
Micov došao u Budućnost...

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By Zex88
Олимпија не ради ништа.. Да се и они прикључе било би баш лудило у најави.. Овако.. За сада 3..
Korisnikov avatar
By MileBL
Mene je iznenadilo kad su doveli Ejima iz Buducnosti, lik se raspao u plej ofu i oni ga pokupili

Sent from my SM-A315G using Tapatalk

• 1
  • 489
  • 490
  • 491
  • 492
  • 493
TOKIO 2020

Meni bas nesto drago za sloveniju. Nemaju nijednog[…]