Mesto za sve nekošarkaške diskusije
Korisnikov avatar
By milanezija
Valderama napisao:Mi odavde se pokidasmo da Krivokapića, Bečića i Abazovića dovedemo na vlast tako što smo im pružili medijsku, finansijsku i svaku drugu logističku podršku da sruše Mila, a oni nas zveknuli sekirom u facu. :auto-ambulance:
:doh:

Odavde je logističku podršku imao samo Milo
Korisnikov avatar
By milanezija
Valderama napisao:
milanezija napisao: Ned Jun 20, 2021 4:34 pm
Valderama napisao:Mi odavde se pokidasmo da Krivokapića, Bečića i Abazovića dovedemo na vlast tako što smo im pružili medijsku, finansijsku i svaku drugu logističku podršku da sruše Mila, a oni nas zveknuli sekirom u facu. :auto-ambulance:
:doh:

Odavde je logističku podršku imao samo Milo
Pojasni?
Ako treba da ti pojasnjavam, jbg onda :D

Logisticku podrsku opoziciji je obezbedjivao Anfilohije i niko vise, sto se da videti po mazanju govnima cele ekipe osim DFa koji su nista drugo do AVovih poltrona i koji bi najradije da se nikada nisu ni docepali vlasti i vecno kukali i bili konstruktivna opozicija kao Radikali
Korisnikov avatar
By djokonda
@Rama

AV vidi Krivokapića kao pretnju jer predstavlja lidera dela srpskog naroda koji nije sa njim u talu…nešto slično što je Milo bio u Slobino vreme. Ruši ga uz pomoć DF-a i Mila…zaboravljaš da je celu ovu nepotrebnu priču oko Srebrenice započeo ministar Lepojević. Ajde realno, čemu potezanje Srebrenice u CG sada ako je cilj Vlade demontaža Milovog režima?
Meni je celo ovo ponovno bujanje srpskog nacionalizma poražavajuće jer ćemo potrošiti novih desetak godina na ništa…i naravno da to forsira režim kako bi opstao na vlasti i nastavio da pljačka. Mnogo smo glup narod…umesto da se bavimo time što i kako nas prave magarcima mi biramo da budemo ovce. Poražavajuće je što mlade izgleda da trigeruje samo nacionalizam, kao da bi oni da menjaju rezultat devedesetih…u fazonu “mi ćemo to bolje odraditi”
Korisnikov avatar
By Pavac
djokonda napisao: Pon Jun 21, 2021 3:21 am @Rama

AV vidi Krivokapića kao pretnju jer predstavlja lidera dela srpskog naroda koji nije sa njim u talu…nešto slično što je Milo bio u Slobino vreme. Ruši ga uz pomoć DF-a i Mila…zaboravljaš da je celu ovu nepotrebnu priču oko Srebrenice započeo ministar Lepojević. Ajde realno, čemu potezanje Srebrenice u CG sada ako je cilj Vlade demontaža Milovog režima?
Meni je celo ovo ponovno bujanje srpskog nacionalizma poražavajuće jer ćemo potrošiti novih desetak godina na ništa…i naravno da to forsira režim kako bi opstao na vlasti i nastavio da pljačka. Mnogo smo glup narod…umesto da se bavimo time što i kako nas prave magarcima mi biramo da budemo ovce. Poražavajuće je što mlade izgleda da trigeruje samo nacionalizam, kao da bi oni da menjaju rezultat devedesetih…u fazonu “mi ćemo to bolje odraditi”
Brate, potrosicemo opet 10 godina na nista :D Sta ima veze, potrosili smo i ovih 30 zadnjih :mrgreen: Salu na stranu, ali stvarno bolno deluje kako je Slobina losa politika tih 10 godina uticala na sudbinu ove zemlje za narednih jos xy godina...
Ja nemam utisak da mladi zele da menjaju rezultat devesetih, vise me brine i nerviraju ta neka nerealna razmisljanja kod omladine. To kao, srusimo Vucica i bice nam bolje. Ne bi mi verovao koliko ljudi veruje u to.. i sta, srusimo Vucica i sta onda? Tad se opet menja covek, ne politika i celokupan sistem. Pogotovo sto politicari na ovim prostorima, u ovim manje znacajnim drzavama slabo sta odlucuju za svoj narod. Vucic se sad nesto kurobeca, glumi Putina bivse Jugoslavije :roll: A i on ce verovanto uskoro dobiti po usima od EU
Po meni, najebali smo :D Ne samo mi, nego jos mnogi.. a kuda vodi sve ovo zajedno sa koronom, ko zna
Korisnikov avatar
By skeske
Vucic rusi Krivokapica tako sto forsira farsu oko Srebrenice. Ok.
AV je toliko iritantan da stvarno udje pod kozu, ali ovo je previse.
Korisnikov avatar
By milanezija
Ne rusi ga direktno ovim, ali ga rusi od prve sekunde, imate oči valjda a i mozak
Korisnikov avatar
By Gaja
Na moje iznenadjenje baaas dosta ljudi sinoc na Arsenal festu. Mislio sam da ce biti polu prazno. Ja otisao oko 21h kad ono brdo ljudi u redu za testiranje. Jedan iz obezbedjenja video da testiranje ne pije vodu i poce da vice kako moze da se udje sa bilo kojim papirom. Ja na kraju usao sa negitavnim rezultatom iz oktobra. Do jaja je ponovo biti u masi koja te poliva pivom dok slusas Brkove :D :dance:
  • 1
  • 3648
  • 3649
  • 3650
  • 3651
  • 3652
  • 3655
Vodeni sportovi

Rama, piši na temi Tokio 2020.. Ja sam ti […]

Fudbal

Sreca imate bar ovo individualnog kvaliteta, čist[…]

KK Partizan 2021/22