Teme vezane uz sve reprezentacije
Korisnikov avatar
By Zex88
Pa isto otprlike i kao pre serije. Mi smo dobro branili njihovu pik igru,plus Noko je fizicki jaci od svih njih tamo zajedno, a nije konstantan suter da bude redovna pretnja spolja. Treba jos on zganjaca jesti da bi bio pravi.
Korisnikov avatar
By milanezija
Solidni danas, kristalise se ekipe definitivno za kvalifikacije

Bobi, Petrusev, Milutinov
Bjelica, Kalinic
Lucic, Dobric
Andjusic, Avramovic
Teo, Micic, Jovic

Eventualno Davidovac umesto nekog od bekova pa da se spusti Dobric na 2 ili umesto Milutinova ako se ne oporavi

Vanja, Lazic i Gagi su bas lose delovali

Ilic nije ulazio

Korisnikov avatar
By alonzo86
Kad malo bolje razmislim, mozda je i bolje sto je Jokic otkazao. Njemu svakako vise prija NBA kosarka i nacin odbrane tamo, odnosno sto se reket ne puni itd... Vidjali smo kako se MVP Janis provodio u FIBA takmicenjima, a vala i Jokic mada jes da nije bio u formi...

A i Teu, Vasi i Bogdanu je potrebna lopta u rukama, sta ja znam, ako se Milutinov oporavi bice to ok, po meni je i on NBA kalibar.

Ne znam zasto je neko gore napisao da ne veruje da ce ici 3 pleja (Teo, Vasa, Jovic)... Teu prija da igra sa jos jednim plejom u igri koji ne trazi previse loptu kod sebe (ciljam na Jovica i Stefana Markovica cesto su igrali zajedno u postavi), i 2014 se kombinacija Teo-Jovic na parketu pokazala sasvim dobra, ne vidim razlog zasto ne bi isli sva trojica, gde ce Jovicu zadatak pre svega da bude odbrana i rasterecivanje Tea u napadu od prenosa lopte itd...

EDIT: Jedno je sigurno, sta god bilo na Olimpijadi, ja bih zadrzao Kokoskova za selektora, jer covek pokazuje izuzetnu dozu tolerantnosti i ocigledno je da je u komunikaciji sa svim reprezentativcima, ne vidim da ikako stavlja sebe ispred igraca.
Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Ici ce verovatno ili Jovic ili Nedovic na OI. Ali polako, danas smo pobedili, Petrusev i Dobric najbolji sa poenima, Bjelica malo poena, ali imao je dosta skokova i 5 asistencija, Bobi dao neke poene, Andjusic isto, Avramovic je morao vise da doprinese.
Korisnikov avatar
By djordjino94
Onaj ko nije dosao samo govori o ljudskim kvalitetima i postovanju prema svom narodu i saigracima.
U principu korektni predlozi sastava, ipak cini mi se da se potcenjuje Ilic, fizicki i odbrambno po meni najbolja "cetvorka", napad nije jaca strana, ali i ne treba pored igraca koje imamo u postavi. Ne bi ga trebalo izostaviti, uzevsi u obzir ono sta imamo na toj poziciji, sve su to neke "varijacije" klasicne "cetvorke".
Korisnikov avatar
By Zex88
Kobra nastavlja gde je stao..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By Zex88
Videćemo ujutru za Bogdana..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

• 1
  • 900
  • 901
  • 902