Stare teme
By Gsk133
Za društvene mreže i sajtove i kažem. Bez obzira na sve on je igračka legenda Zvezde i veoma bitan igrač za reprezentaciju u vreme naše vladavine od 95 do 2002. Što se tiče kupa verovatno je bio izrevoltiran što je smenjen, a kada je prelazio u Budućnost to je bio drim tim Budućnosti. Niko ne bi odbio prvo dobru finansijsku ponudu, a drugo to da igra sa takvim igračima kao što su bili Šćepanović, Brkic, Rakocevic, Kuzmanovic(inače najgori stručni konsultant ikada), Pavlović, Topic, Milojević, Tomasevic, Čabarkapa... Tu su bili još Radonjić, Pajovic, Vukčević, Sekulic, Radunović, Bakić, Topalovic... U te 2 sezone sve sami vrhunski igraci. Sada bi takva Budućnost osvojila glat današnju evroligu.
Korisnikov avatar
By Zex88
Valderama napisao:Ali mi smo ga čekali, plaćali i podržavali godinu dana pomažući mu da izađe iz povrede, da bi on na kraju zapalio u Podgoricu. To je jedna vrsta ohole nezahvalnosti. Da se razumemo, ne podržavam uvrede na njegov račun.
+milion

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By Zex88
Mi dobri, Mega očaj, 1:0..

Nadam se da je Lojd dobro, trebaće nam u petak..

Korisnikov avatar
By skeske
Zex88 napisao: Sre Jun 09, 2021 9:55 pm Mi dobri, Mega očaj, 1:0..

Nadam se da je Lojd dobro, trebaće nam u petak..

Bas bas dominantno je ovo bilo. Od prvog do poslednjeg minuta im nismo dali da disu. Jos nas je i isao sut, tako da je 30 razlike neka realna slika.
Korisnikov avatar
By Zex88
Potpuno se okrenule uloge.. Mi nebitni na terenu.. Mega se šeta i skače nam Novak ofanzivne skokove..

Sramotan pristup.. Bez Lojda neće moći ni treći meč da se dobije.

Korisnikov avatar
By Zex88
Hol nas vratio u igru

Korisnikov avatar
By Zex88
Radonji spomenik za života..

Neverovatno je sa kakvim timom se uzela tripla kruna.. Očajna selekcija, gomila povreda, korona..

Na kraju nas Hol spasao.. Kobra mislim da je umro i da ne može da diše više..

Svuda grmi okolo!!!

• 1
  • 70
  • 71
  • 72
  • 73
  • 74
  • 80
TOKIO 2020

Dobili Francuzi Amere.. Godine igranja u Nba,gomi[…]

Vodeni sportovi