Mesto za sve nekošarkaške diskusije
Korisnikov avatar
By Valderama
Salvatore Guliano napisao: Pon Maj 17, 2021 10:43 am Pa dobro Bogdane brate, zar to nije vec odavno svima jasno da je sve ovo tralalala... Inace meni se sve, da ne ureknem, polako vraca u normalu. Nakon vakcinacije sebe i svih bliznjih, sad je neki psiholoski momenat aktivan, pa se polako oslobadjam kao i lani kada smo pobedili koronu prvi put xD... Palo i prvo putovanje preko granice u post korona tajmu, dedovina u Makedoniji posecena.
Koji deo Makedonije?
Korisnikov avatar
By Zex88

Brzo ce i Uzicka tvrdjava biti gotova.. :dance:
Korisnikov avatar
By Zex88
Radi se Fetislam trenutno, a nesto cackaju i oko Maglica i u Novom Pazaru... Samo da nastavljaju da obnavljaju tvrdjave.. Ima ih mali milion, a gomila je zarasla u korov..
Korisnikov avatar
By BogdanB
Aha, radi se maglic kako kazu. Treba i novi most da se uradi

Poslato sa MAR-LX1A uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By BogdanB

Kako nije, samo daj neko mesto sa dobrom slikom, odmah da sr izbaci na instagram i eto ti guzve odmah

Poslato sa MAR-LX1A uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By djokonda
Neukusa ima u izobilju, ali guza isped srednjevekovne tvrđave? Toliko čak ni mi nismo alternativni.
Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
Zex88 napisao: Ned Maj 23, 2021 10:41 pm

Brzo ce i Uzicka tvrdjava biti gotova.. :dance:
Bas sam juce prosao pored nje i ko da me je neko znao da zelim da vidim lepo te se stvorila kolona automobila na putu dole ka Uzicu, pa sam lepo mogao da pogledam i izgleda super stvarno. Uvek mi je bila zanimljiva ta tvrdjava, znam da je to bila redovna pesacka tura ljudima iz Uzica, te ce rekonstrukcija biti pun pogodak svakako. :clap:
  • 1
  • 3643
  • 3644
  • 3645
  • 3646
  • 3647
  • 3649
Reprezentacija Srbije

Evo snimka gde se vidi Milutinov na treningu ht[…]

Svaštara

Bogami lokalna samouprava se siroko otvorila. Plat[…]

Tenis