Teme vezane uz Evroligu, Evrokup, evropske lige... sve vezano uz evropsku košarku
Po meni ce Barsa i Efes lako u sledecu fazu, dok ce u ostale dve tekme biti kidanja. CSKA bez Milutinova i Dzejmsa nije isti tim, a jos im je i Heket povredio rame cini mi se, tako da ce biti znacajno osakaceni...

Real iskreno mislim da nece moci da se izvuce protiv Efesa, koji je uhvatio odlican ritam gde su svega tri puta izgubili od januara meseca u svim takmicenjima. Sa druge strane Real je napustio i Dek, koji je kao i Kampaco otisao u NBA, pored toga Ljulj je imao dosta problema sa povredama, kao i Rendolf, te mi deluje da se kraljevski klub nece preterano lepo provesti u Istanbulu.

Zenit, eventualno moze da jednom dekne Barsu i to ako im bude bio dan, odnosno ako Barsa ne bude imala dan, prosto mislim da nemaju dovoljno kvaliteta, odnosno da je razlika u kvalitetu mnogo veca i na strani Barse.

Armani-Bajern je totalno otvorena prica i tu mislim da ce biti milina da se gleda, timovi su slicnog kvaliteta i imaju odlicne trenere, te ce nijanse odlucivati. Objektivno gledano, Armani ima jaci sastav i blagi je favorit, ali samo na papiru.

Real je napravio 3 transfera u zadnje vreme, doveli su Vinsena Porjea, dok ce se timu pridruziti na kraju sezone i Ertel i Pijera Henri.
Ispratio sam posljednju četvrtinu. Efes kao da je kontao da su ovi gotovi, samo je stao. Nisu ni iz bonusa bili izašli (možda u zadnjoj minuti). Sa druge strane, Real ubacivao bijelu tehniku.

Mislim da se serija završava u sljedećoj utakmici.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Na kraju sjajne serije, cak 3 u 5 utakmica. Jedino Fener nije mogao toliko osakacen pruziti neki jaci otpor. Milano nakon 29 godina na F4. Atamana pickicu spasio Kruno Simon a Sarunasa sudije. Ne mogu se odluciti ko zasluzuje titulu trenera sezone, Paskval ili Trinkijeri. Zlatnu kosarkasku malinu superiorno osvaja Ataman!
Slusao sam jutros podkast o NBA na mondu,najavljuju Vasu 101% u Oklahomi sledece sezone..

Da uzme EL pa da pali gore..
Mislim da moze i bolje.. Kapiram da ce Oklahoma i sledece godine da se zajebava,pa kao druga opcija iza SGA(a verujem i prva kad ovog odmaraju) moze da ima lepe minute i brojke..
Kakva bi to bila prica da imamo Alekseja i Vasilja zajedno u jednom NBA timu, idealno za obojicu i za nasu kosarku generalno...

Mislim da je Vasa zreo za NBA, a pitanje je da li zeli to, mada s obzirom sta je onomad Misko pricao, verujem da prvim avionom ide tamo, naravno ako ga Turci i Ataman puste.

Sve u svemu zasluzeno i Luca i Vasa u petorci, neverovatne sezone su imali obojica.

Na f4 nemam nikoga kome dajem previse simpatija, svaki tim je zanimljiv i kvalitetan i moze svako uzeti to, tako da cu samo uzivati u kosarci. :D
  • 1
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
KK Crvena zvezda 2020/2021

Mi smo za sada odradili svoj dio posla, sledi Mora[…]

Želim da Efes uzme titulu jer bi to bio savr&scaro[…]

Svaštara

Zapadni okolina Mavrova