Stare teme
Korisnikov avatar
By Zex88
Bravo Kobra..
Još ništa nije gotovo što se tiče prvog mesta , tu su još dva nezgodna gostovanja..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By The Answer
Čeka nas Leon Štukelj gde je znalo da bude jebeno i kad smo bili mnogo jači, a mislim da smo se skoro i u Zadru izblamirali nešto, mora ozbiljno do kraja regularnog a onda ozbiljno puta 100.
Korisnikov avatar
By Lepus
Meni ova ekipa ne uliva povjerenje, kao da gledam sezonu pod Alimpijevićem.

Imamo ogroman problem u nedostatku rezervnog play-a (mada prvi play i nije pravi play). Svaki izlazak Walden-a i ulazak Hall-a/Uskokovića nam stvara crnu rupu. Radonjić se mora odlučiti ko će mu biti rezervni play. Hall igra totalno bez samopouzdanja, a isto mu se mora vratiti ako se odluči da je on taj. Po minutaži iz prethodnih utakmica, čini mi se da će tako biti.

Drugi ogroman problem je pozicija četiri. Napokon je Radonjić skontao da od ponuđenih tu se najbolje snalazi Davidovac i da sa njim imamo dodatnu širinu u napadu jer umije da kreira iz igre 2 vs 2. Mali problem je što na toj poziciji gubi visinsku prednost nad čuvarom, a dosta se napada igralo kada on na niskom postu napada leđima. Njegova izmjena je jebeni Simonović, ofucana karina, kome je jedino preostalo da šutne trojku. Ostali elementi u igri mu nisu ni za KLS. Meni Reath izgleda mnogo bolje od njega.
Korisnikov avatar
By skeske
Dvije rutinske pobjede za kraj i obezbijedjeno prvo mjesto pred plejof. Veoma bitna stavka ove sezone. Protok lopte je dosta bolji, energija i odbrana, vidjecemo kako ce to izgledati u plejofu.
Korisnikov avatar
By Zex88
Ušli smo u PO kao da su pripreme u pitanju..
Loš napad, loša odbrana..Bez energije..
Lazić 2 puta bespotrebno pomaže sa Jošila a čovek igra sezonu iz snova..
Takođe Radonjić preteruje sa svojim ljubimcima..

Korisnikov avatar
By Zex88
Možda ima stotinak, ne verujem da ima više..

Odlična energija u drugom poluvremenu.. Da nisu pogodili neka čuda u 3/4 bilo bi ovo rešeno ranije..

Mora da se igra ovako stalno, nemamo mi kvalitet da ne riljamo..

Ja stvarno ne znam zašto Simon ima ovoliku minutažu.. Bukvalno ništa dobro ne radi..

Korisnikov avatar
By Lepus
Bas je bezveze da stalno spominjem Simonovica, posebno poslije pobjede, ali covjek je totalni amater. Kada se samo sjetim posljednje odbrane u prvom poluvremenu i njegove reakacije, haos.

Lazic odigrao odlicno, povukao u trecoj cetvrtini. Ovako bez gledanja statistike, kada smo iskontrolisali defanzivni skok, slomili smo ih. U napadu smo stalno uvlacili u pik Josila i onda ga prolazili bez ikakvih problema.
Korisnikov avatar
By Zex88
Odlučila nas Igokea već na pola poluvremena.. Ne zna se gde smo gori..
Ajde što ne znamo u napadu šta da radimo, ali u odbrani se gubimo za sve pare..

• 1
  • 60
  • 61
  • 62
  • 63
  • 64
  • 80
Svaštara

Za sada dobra reakcija. Vidjecemo sta ce biti dalj[…]

TOKIO 2020

1/2 u basketu protiv rusa. Drugo 1/2 letonija i be[…]