Teme vezane uz sve reprezentacije
Korisnikov avatar
By Lepus
I ja mislim da će Koprivica u jedan od naših klubova. Lako je pretpostaviti da će to najvjerovatnije biti Mega.

Nisam imao pojma da Rebrača ima sina košarkaša. Totalno mi je promaklo.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Korisnikov avatar
By skeske
Antoine napisao: Čet Apr 22, 2021 6:40 pm
skeske napisao: Čet Apr 22, 2021 1:42 pm
Antoine napisao: Čet Apr 22, 2021 11:51 am

Što bi rekao O.J. Mayo, point guards are born, not made. Od svakog drveta preko 210 možete napraviti manje više upotrebljivog igrača, bekovi ipak moraju da imaju mnogo više talenta da bi uspeli.

Kad već pominjemo visoke igrače reprezentativnog potencijala, juniori Rebrače i Koprivice bi mogli biti lepo isklesani.
Nisam kod Rebrace vidio mnogo sta osim dobrog atleticizma. Balsa je cini mi se malo stagnirao, ali bice od njega dobar centar.
Ne znam koliko si ga gledao na North Dakoti, imao je odličnu sezonu, pokazuje on po malo od svega. Na Iowi ga vide kao naslednika Garze, videćemo gde će nastaviti školovanje. Koprivica je završio koledž priču, prijavio se na draft, očekujem ga uskoro negde u blizini.
Definitivno nedovoljno da bih sada zastupao neki cvrst stav, ali takav je utisak ostavio na mene. Mozda momak fantasticno radi i napreduje, i nadam se da ce biti ozbiljan igrac.
Mislis li da Balsa moze ostvariti NBA karijeru?
Korisnikov avatar
By djokonda
Koprivici bi odličan potez bio da sledeću godinu provede u Megi, ali s obzirom da je izašao na draft mislim da će on juriti G League...nisam ni siguran koliko je Miško zainteresovan za igrača kojem je prošao draft.

Problem sa spoljnjima je taj što, sa izuzetkom Đurišića iz Mege, nemaš nijednog koji pokazuje da može u svojoj 20 godini da bude upotrebljiv u seniorskoj košarci. Primera radi Gudurić je sa 19-20 godina imao bitnu ulogu u FMP u ABA, sa 21 je igrao ozbiljne minute u Zvezdi...trenutno Uroš Trifunović jedini dobija neke minute u Partizanu a njemu je već 20-21 i to je to...bukvalno nijedan spoljni ne igra u ABA a da je tu između 18-21 godine. Čak ih je u KLS-u veoma malo. U poređenju sa tim, svi trenutni ozbiljni kandidati za 12 u reprezentaciji, na pozicijama 1 i 2, sa izuzetkom Jovića, a uključujući i Ognjena Jaramaza, u svojoj 20-21 godini igrali su ozbiljne minute bar u ABA, ako ne i u EL. Radovanović iz Partizana je trojka i mislim da će biti dobar role player, ali ne i više od toga...isto i Manojlović iz Zvezde. Tu je i Stefan Todorović koji je igrao jako dobar finalni turnir juniorske ABA, ali on je otišao u SAD, a nešto sam pomalo skeptičan kad je razvojih tih naših igrača u pitanju kada odu u SAD...nadam se da grešim i da će sa njim ispasti kao što je npr. sa Jaskevičiusom. Ne znam da li je Mario Nakić prelomio za koga će igrati.
Korisnikov avatar
By Antoine
skeske napisao: Čet Apr 22, 2021 11:42 pm Mislis li da Balsa moze ostvariti NBA karijeru?
Šta znam, nešto da odigra može verovatno, nije to danas čak ni nešto toliko teško, karijeru baš vrednu pamćenja... teško. Nešto što Zubac radi mi sada izgleda kao plafon, možda i dnevna soba komšije sa sprata.
Korisnikov avatar
By milanezija
A1 RUSSIA
A2 GEORGIA
A3 SPAIN
A4 BULGARIA
A5 BELGIUM
A6 TURKEY

B1 GERMANY
B2 HUNGARY
B3 SLOVENIA
B4 LITHUANIA
B5 BIH
B6 FRANCE

C1 GREECE
C2 ESTONIA
C3 UKRAINE
C4 GREAT BRITAIN
C5 ITALY
C6 CROATIA

D1 NETHERLANDS
D2 FINLAND
D3 POLAND
D4 CZECHIA
D5 ISRAEL
D6 SERBIA
Korisnikov avatar
By milanezija
Kakav tim bi mogli imati za OI kvalifikacije ako nam svi budu u plejofu NBA (a biće osim Pokuševskog)?

Milutinov Petrušev Raduljica
Tristan Kalinić
Poku Lučić Micov?
Gudurić Nedović Jaramaz
Micić Teo Jović
Korisnikov avatar
By skeske
milanezija napisao: Pet Apr 30, 2021 10:51 pm Kakav tim bi mogli imati za OI kvalifikacije ako nam svi budu u plejofu NBA (a biće osim Pokuševskog)?

Milutinov Petrušev Raduljica
Tristan Kalinić
Poku Lučić Micov?
Gudurić Nedović Jaramaz
Micić Teo Jović
Tristan Vukcevic? To jedino da ga kaparisemo, momak jos nije taj nivo reprezentacije.
  • 1
  • 886
  • 887
  • 888
  • 889
  • 890

Slažem se, mora mnogo bolje u finalu.. Svaka čast[…]

Fudbal

Srdjan Plavsic upao u frku u Ceskoj Послато са Re[…]