Korisnikov avatar
By milanezija
(1) Boca Juniors 214-170 KK Skugric (8)1:0
(4) Radnik sa Liona 184-182 Kati Magiko (5) 1:0
(3) Heads up 173-155 Davorike dajke (6) 1:0
(2) Gira Senior 207-160 Korto Malteze (7) 1:0

Favoriti rutinski, jedini neizvestan duel viđen je u hali fabrike Sloboda u vlasništvu Voje Todorovića i Damira Dragaša

Izlišno je reći da ubedljivo imam najbolji rezultat od svih koji su ostali bez POa... kako me zajebalo prvih nekoliko kola
Korisnikov avatar
By The Answer
Maler!

Bolje da sam ostavio neki prosek nego što su mi neki igrali.
By Gira PFC
Izvinjenje Kortu što ga nisam kontaktirao pred ovo kolo, a razlog je što sam se prilično iznervirao ovim sumanutim otkazima mečeva u minut do 12. Očekivalo se da Zvezdin meč bude odložen, ali što su i ovi drugi odloženi? Ispalo je da su mi se svi bekovi i krila praktično "ladili" ovog vikenda. Ostali iz ekipe su bili baš dobri, ali prosto ne želim da mi ekipa zavisi od tih proseka, to me nervira i ubija draž igre. Zato sam se u ranijem periodu maksimalno trudio da menjam pred vikend sve one koji ne igraju, ali to sad nije ni bilo moguće, svakako ne u toj meri.
I na kraju sjajan rezultat, ali se ne radujem baš zbog napred navedenog. Možda će se nekom učiniti da je ovo moje razmišljanje čudno, ali prosto nije mi gušt kad se desi ovako nešto.
Ali, da bude i nešto lepo ovog vikenda, čini mi se da je Lucky postavio ovogodišnji rekord, razbio je sa 214 bodova. :clap:
Korisnikov avatar
By amiga500
Tek sad se sjetih da sam 5 min prije zaključavanja ekipa izbacio Jaramaza i ubacio Gordića. Potez vrijedan pobjede u prvom duelu.
Milanezija, kad bolje razmislim, Bjelogrliću da ispostavim račun za ovu reklamu na fantaziju i forumu :D
Korisnikov avatar
By Lucky
@Gira PFC , hvala , takvo se kolo potrefilo.
@amiga500 , sad bacih pogled na generalnu tabelu - jesi li primjetio da smo ti i ja najbolje plasirani fantazeri iz BiH? Možda to više govori o popularnosti igre u državi nego o samom našem uspjehu ali je lijepo vidjeti.

Послато са Redmi 4 помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By skeske
Imao sam neki kamp ovaj vikend, napravio izmjene jos u cetvrtak i nisam dirao nista. Naravno pola Zvezde mi je u timu, sta da se radi, cestitam protivniku
Korisnikov avatar
By amiga500
@lucky slažem se s tobom, al to je opet ispred Crne Gore i Slovenije koji imaju dva predstavnika u ABA. Ako ništa, onda bar zbog nas dvojice, tražimo još jednog predstavnika 😁
Pogledaj privatne poruke
Korisnikov avatar
By Loki
skeske napisao: Pon Feb 08, 2021 2:58 pm Imao sam neki kamp ovaj vikend, napravio izmjene jos u cetvrtak i nisam dirao nista. Naravno pola Zvezde mi je u timu, sta da se radi, cestitam protivniku
NI ja se nisam proslavio ovo kolo. Josuvek je sve otvoreno.
Korisnikov avatar
By Korto Malteze
Gira PFC napisao: Pon Feb 08, 2021 8:53 am Izvinjenje Kortu što ga nisam kontaktirao pred ovo kolo, a razlog je što sam se prilično iznervirao ovim sumanutim otkazima mečeva u minut do 12. Očekivalo se da Zvezdin meč bude odložen, ali što su i ovi drugi odloženi? Ispalo je da su mi se svi bekovi i krila praktično "ladili" ovog vikenda. Ostali iz ekipe su bili baš dobri, ali prosto ne želim da mi ekipa zavisi od tih proseka, to me nervira i ubija draž igre. Zato sam se u ranijem periodu maksimalno trudio da menjam pred vikend sve one koji ne igraju, ali to sad nije ni bilo moguće, svakako ne u toj meri.
I na kraju sjajan rezultat, ali se ne radujem baš zbog napred navedenog. Možda će se nekom učiniti da je ovo moje razmišljanje čudno, ali prosto nije mi gušt kad se desi ovako nešto.
Ali, da bude i nešto lepo ovog vikenda, čini mi se da je Lucky postavio ovogodišnji rekord, razbio je sa 214 bodova. :clap:
Cestitam na ubedljivoj pobedi! Ne moze se bajonetom na tenk. :)
  • 1
  • 1031
  • 1032
  • 1033
  • 1034
  • 1035
  • 1041
Svaštara

https://www.youtube.com/watch?v=VTXTGzht-iM 2:22 […]

Fudbal

Imaćemo sad šansu da se plasiramo na EP [em[…]

Ostali klubovi ABA lige