Korisnikov avatar
By skeske
Zex88 napisao: Ned Jan 24, 2021 9:23 pm
skeske napisao:@Zex kakav si? Kod mene propast, evo i Marcinkovic ce me ukopati, necu dobaciti ni do 120.
140.. Ubacio Trifunovića kao iznenađenje,ali avaj..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
Dobio si, ukopao me Nnoko, samo 2 a racunao sam ga na oko 10 . 136 na kraju.
Takodje sam imao Trifunovica ali ne zato sto sam zelio nego sto nisam mogao vise mijenjati.
By surda
Salvatore Guliano napisao: Ned Jan 24, 2021 6:45 pm @surda, kako ti stojis?

Meni vec povukao prosek na igrace Partizana, FMP-a i Igokee, totalni promasaj sam napravio sa izmenama Dela Vale mi doneo 3 boda, a njega stavio umesto Tepica koji bi mi doneo doduse -2, onda sam Champhora uzeo, on na 5 indeksa...

Sreca visoki mi vade prosek Luki i Simon, tako da sam na 92 trenutno i cekam Pulena jos... kontam da je to dosta slabo, s obzirom da su racunati proseci za 3 ekipe...
Ja sam imao pristojno kolo. Zavrsio sa 158. Petrusev i Onuaku mi donijeli 40% bodova sami.
By Gira PFC
Bravo Lucky, opet odlično kolo! :clap:

Ja sam se napokon trgnuo, centri su razvalili, tu već neko vreme nema problema sa poenima, ali posebno plejmejkeri osciliraju, nema već neko vreme konstantnog igrača na toj poziciji. Sad se i Pulen povredio, ne znam šta je sa onim Ciboninim Rejnoldsom, ali i neki drugi, potencijalno indeksno jaki igrači igraju toplo-hladno.

Još jedno kolo, pa sledi plej-of, sad će biti najinteresantnije :)
Korisnikov avatar
By Lucky
Hvala Giro, u seriji sam dobrih rezultata već prilično dugo. Jedini kiks mi je bila povreda Pulena i nešto slabiji učinak Blažića.
Bilježim i postepeni napredak na generalnoj tabeli ali mi ne ide u glavu da se, i pored odličnih rezultata u kontinuitetu, povećava zaostatak za vodećim i sada iznosi skoro 300 poena. Prosto ne mogu da povjerujem da vodeći igrači ne prave kikseve gotovo nikada i da iz kola u kolo osvajaju maltene teoretski moguće maksimume (možda malo pretjerujem). Vjerujem da i u ovim stvarima ima naših balkanskih mahinacija.

Послато са Redmi 4 помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By amiga500
Kolo prije kraja regularnog dijela chekiran play off.
Ideja da stavim Skifica u ekipu ni danas mi nije jasna :think:
Veliki rezovi slijede i priprema ekipe za 1/4.
Lucky, Balkan je ovo, sve je moguce...
Korisnikov avatar
By milanezija
Imamo 9 kola do kraja posle zavrsetka regularne lige, nas ce 10-orica da popuši... jeste za B ligu? Ja ću organizovati
Korisnikov avatar
By The Answer
Kolo pre kraja nekoliko timova je u trci za plejof, može biti super zanimljivo, mada ne znam tačno kome šta treba, vidim da se Zex i Salvatore kolju :D .

Nakon sledećeg kola detaljno ispitati tabelu, opet podsećam na Korta i na međusobne duele, i onda napraviti kostur. Ko to već radi, Gaja ili neko drugi?

1-8
4-5

2-7
3-6

Na 2 pobede sve, polufinale počinje u 21. kolu a finale u 24.

Za sledeće kolo po ko zna koji put nemam dovoljno izmena, imam 3 igrača Zadra plus Pulena i Luku koje sam planirao da izbacim :doh:
Korisnikov avatar
By milanezija
Odradicu ja sve to, nije mi problem, imam vremena trenutno

Korto je trenutno u top 8 valjda, jer ima +1 na stanje sa tabele
Korisnikov avatar
By The Answer
Ekstra.

Da, ima 9-0-7 kao i Zex ali ga je dobio u međusobnom.

Btw, solidan duel u nba fantaziju, pružio si mi najjači otpor od svih do sada verovao ili ne :) Jebu nas ova odlaganja solidno ove sezone.
  • 1
  • 1025
  • 1026
  • 1027
  • 1028
  • 1029
  • 1034
Fudbal

Vazno da je Terza prodao Terzica [emoji38]

ABA fantasy

Da odigram jos ovo kolo, i da zaboravim na sport u[…]

KK Crvena zvezda 2020/2021