Teme vezane uz regionalnu ligu
Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Svaka cast ekipi na pobedi. Malo smo se probudili, vidi se ko sta igra, mada sa povratkom Lojda i Noka, opet ce doci do promena u sistemu.
Branko Lazic se malo probudio, Rit pokazao da ima potencijal, poceo sam da se brinem za njega, a Davidovac me uzasno nervira, bez zelje i volje u napadu, za razliku od meca sa Valensijom u odbrani je danas bio solidan, ali u napadu jedna velika 0, samo primi loptu i vrati je.
Volden i Kolum losi kada ih udvoje, trebao je tada biti na parketu Radanov da pomogne, ali opet ne moze se zameriti nista Branku Lazicu sto je igrao tada, bio je dobar, dao neke vazne poene.
Sudjenje lose, ono nije bila nesportska, jos na kraju drze govor trenerima i momcima koji uvode loptu, odugovlace utakmicu.
Korisnikov avatar
By MileBL
Radonja poslednji napad branio sa domacim igracima, na 4 i 5 krsni momci sa obronaka Dinarida

Послато са SM-A202F помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By Zex88
MileBL napisao:Radonja poslednji napad branio sa domacim igracima, na 4 i 5 krsni momci sa obronaka DinaridaSlika

Ključna razlika između Saše i Dejana je to što jedan ima poverenja u domaće igrače..
Moraju domaći igrači imati bitnu ulogu u Srbiji..

Btw, kakve Kuzmić ima probleme sa rukama kad nikako loptu ne može da uhvati?!

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By MileBL
Nikad on nije bio dobar u tom elementu, njegova osnovni kvalitet je zatvaranje na piku, cesto se moze vidti kako bekovi odustaju od ideje kad nalete na Kuzmica.

Korisnikov avatar
By Zex88

Prelomni trenutak u mecu.. :lol:
Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
Zex88 napisao: Uto Jan 19, 2021 12:22 pm

Prelomni trenutak u mecu.. :lol:
Kako prelep potez :romance-hearteyes: stvarno savrsenstvo od floutera, jos levom rukom i to sve preko 2.5 metra visokog Tavaresa kada podigne ruke u blagom skoku... :violin:

Svakako neka nova i moze se reci bolja Zvezda u odnosu na ono pod Sasom, dodeljene su nove uloge i data drugacija minutaza. Zanimljivo je da je Radanov konacno dobio sansu u EL gde je na 4 utakmice imao prosecno 17 minuta, sa 7 poena, 1.3 asistencije i 1.3 skoka, uz index 6. Pored njega Kuzmic je dobio dosta bolju i znacajniju ulogu sa 15 minuta, uz 3 poena, 5 skokova i 0.75 blokada, onda MJK sa 23 minuta, 5 poena i 4 skoka. Najveca korist je za Dobrica koji je dobio oko 30 minuta po mecu i belezi 10.5 poena u zadnja 4 meca, sa dosta vise slobode u igri.

Naravno da ce povratkom Lojda i ukljucivanjem Noka to biti novi tim i za barem 40% bolji, Kolom se po meni dovoljno dobro snasao i uklopio. Pitanje je jedino sta ce biti sa Holom, da li ce on dobiti sansu ili ce se traziti neko drugo resenje. Po mom misljenju Hol i Kolom su dosta slicni i uz Kodijevu pomoc u eventualnoj potrebi ce moci da funkcionisu lepo. Jer su njih dvojica upravo pravi plejmejkeri i razigravaci, uz njih bi se i Lojd, Dobric i JOB mnogo bolje koristili i sirili iz pika, a uz to bi u trouglu sa centrima bilo dosta dobro...

Deluje mi da cete izgledati dosta dobro i da cete za ABA ligu biti spremni za ostvarenje svog cilja-opstanka u EL, sto se tice pojacanja, mislim da nema potrebe za bilo kojim menjanjem, eventualno neko drugi umesto Hola.
Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Niti nam treba Hol niti nam treba plej. Uskokovic je vec sada bolji igrac od Hola.
A Salvatore ja kad podignem ruku i blago skocim sa 190 cm i oko 115 kg lagano dodjem do 2,5 m, tako da Tavares kad podigne ruku i blago skoci ima makar 3 metra, ako ne i vise :D
Korisnikov avatar
By Zex88
Baš smo se raspali krajem 3/4..

Loš skok, loša bacanja, a u 4/4 očajna koncentracija..

I moram da spomenem sudije ponovo.. Stvarno mi je više muka od njihove torture cele sezone.. Pogotovo loše suđenje imao u Beogradu..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By Lepus
Prejaka je Barsa, pogotovo odbrambeno.

Za nas mnogo bitnija utakmica u nedjelju protiv Mornara.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Korisnikov avatar
By MileBL
Barsa pegla odbranu na visokom nivou, nisu nam ostavili prostora za igru, a kod nas je sporo lopta isla, cesto se pravio potez vise.
Sudije su srale ali ipak daleko smo bili da se mozemo zaliti na los kriterijum
Dobra stvar je povratak Lojda i Noka u tim, sad imamo mesa pod kosem i siru rotaciju na bekovskim pozicijama, valjda ce do kraja mjeseca dovesti zamjenu za Hola da se i taj problem rijesi
Sledi mec sa Mornarom, utakmica koja se mora dobiti ako hocemo prvo mjesto u Aba

• 1
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 54
Fudbal

Vazno da je Terza prodao Terzica [emoji38]

ABA fantasy

Da odigram jos ovo kolo, i da zaboravim na sport u[…]