Teme vezane uz regionalnu ligu
Korisnikov avatar
By MileBL
Bravo
Ali ne znam sta bih rekao za Obradovica za ovo utakmice sto sam odgledao, po meni je veliki hendikep neigranje Kuzmica jer su njihovi centri dosta nizi i on bi u toj situaciji pravio razliku
Druga stvar koristenje Kuridze Simona i Lazica, to su igraci rodjeni za destrukciju protivnicke igre i njih moras maksimalno iskoristiti u tu namjenu.
Odbrana kad je Mozli u igri, on je napadacki netalentovan, zna se kako braniti takvog igraca i ne mozes dopustiti da ti takav igrac ubaci 10+ poena i pokupi skokove kod tvog kosa
Sudije ocekivano, oni su na rubu provalije i znalo se da ce imati vjetar u ledja, zato ova pobjeda vrijedi vise nego sto rezultat pokazuje

Послато са SM-A202F помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By Zex88
Voden mora malo da smiri u odbrani,bez potrebe je sebe izbacio iz meca.. I nije kao su neki predvidjali (ko je rekao Antoine :D ) da je uzet a da nam ne treba..
Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Slaba utakmice, zivimo samo od suta za 3 poena. Rit nepotreban, a Hol, Rocesti i Teri nisu za Zvezdu. Nikakva igra, samo daj Voldenu i Lojdu ili Brajantu i siluj.
EDIT: Kuridza je najbolji igrac Zvezde iz senke, radi sve na terenu. :clap:
Korisnikov avatar
By skeske
MILOS OBILIC napisao: Pon Nov 23, 2020 11:27 pm Slaba utakmice, zivimo samo od suta za 3 poena. Rit nepotreban, a Hol, Rocesti i Teri nisu za Zvezdu. Nikakva igra, samo daj Voldenu i Lojdu ili Brajantu i siluj.
EDIT: Kuridza je najbolji igrac Zvezde iz senke, radi sve na terenu. :clap:
Hol je do povrede bio jedan od najbojih na terenu.

Inace beskrvno, cak i sramotno mekano osim Kuridze i Voldena.
Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Hol je vezao 5 poena i povredio se. Ali on nema nikakvu ulogu da razigra ekipu sa dolaskom Brajanta. Pratkicno prenese loptu i da je Lojdu. Sut sa poludistance nikako da krene da pogadja. Po meni moze da bude rezervni plej u sistemu Dejana Radonjica, ovde se ne zna ko sta radi, samo daj igru 1 na 1. Ne volim takve trenere i takvu igru. Kad vidim koliko je limitiran Teri na 1 metar od kosa zgadi mi se kosarka.
Korisnikov avatar
By Zex88
Problem Roicestija je to sto en donosi toliko u napadu da bi mogao da trpis u odbrani.. Drugi problem je sto nam se svaka ekipa naigra u nasem reketu,Split,Mega,Partizan,itd..

To su dve stvari koje moramo da resavamo.. Hol je dobar za reyervnog pleja..
Korisnikov avatar
By skeske
MILOS OBILIC napisao: Pon Nov 23, 2020 11:51 pm Hol je vezao 5 poena i povredio se. Ali on nema nikakvu ulogu da razigra ekipu sa dolaskom Brajanta. Pratkicno prenese loptu i da je Lojdu. Sut sa poludistance nikako da krene da pogadja. Po meni moze da bude rezervni plej u sistemu Dejana Radonjica, ovde se ne zna ko sta radi, samo daj igru 1 na 1. Ne volim takve trenere i takvu igru. Kad vidim koliko je limitiran Teri na 1 metar od kosa zgadi mi se kosarka.
Zapravo za 10 minuta u igri podijelio je 5 asista i dao 5 poena, imao 2 kradje i 0 izgubljenih lopti uz sut za 3 100% i za 2 50%. Jesi li ti gledao utakmicu? :lol:
Korisnikov avatar
By Zex88
Vidim parole protiv Voldena, ne videh za neke druge igrace..
  • 1
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 43
Fudbal

Neka fora sa bundešpicevima postoji, pre ne[…]

ABA fantasy

Jbt @Korto Malteze 170... ostavi me bez plejofa ru[…]

Klađenje