Teme o ostalim sportovima
Korisnikov avatar
By BogdanB
Mišljenja sam da će matic biti na strani vidica.

Kako da budes na pantelinoj strani kada brani kokezu?

Poslato sa MAR-LX1A uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By djokonda
Da je Vidić otaljavao kurac bi se kvalifikovali sa Petkovićem i sa Antićem
Korisnikov avatar
By Pavac
Hoces da kazes da su oni bili losi treneri?

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By djokonda
Pavac napisao: Sub Nov 21, 2020 3:23 am Hoces da kazes da su oni bili losi treneri?

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока
Ne, nego bi kurac oni imali toliko dobru odbranu, koja nas je i odvela na ta dva takmičenja, da je Vidić otaljavao posao u reprezentaciji.
Korisnikov avatar
By djokonda
Ne znam da li sam ikada više uživao u gledanju fudbala nego sada gledajući premier ligu...jbt, svako svakoga dobija, plus dosta golova pada...očekivao sam da će mi više smetati prazni stadioni ali jok...izgleda da i igračima ne smeta. Čelsi mi igra vrhunski fudbal, ali navijam za Murinja ove godine, da pokaže da nije sa staro gvožđe...naravno da bih voleo da titulu uzme neki autsajder tipa Aston Vila ili opet Lester ili Sautempton, pa čak i Everton, ali nema šanse. Do sada, od prvih 15 ekipa, osim Njukasla, sve ostale su pokazale kapacitet da se bore za mesto u prvih 5.
Korisnikov avatar
By Zex88
Mislim da je mnogo manji pritisak na igrače i da zato ima svega i svačega..

Ove godine malo bacim pogled na Totenhem i Junajted, ja sam više ljubitelj Primere, tu sam svoj na svome..

Dodao sam ove godine Kalčo, najviše pratim Veronu

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By milanezija

Zex88 napisao:ja sam više ljubitelj Primere, tu sam svoj na svome..

Cigan Slika
Korisnikov avatar
By Zex88
Taj sam

Korisnikov avatar
By djokonda
Zex88 napisao: Sub Nov 21, 2020 9:24 pm Mislim da je mnogo manji pritisak na igrače i da zato ima svega i svačega..

Ove godine malo bacim pogled na Totenhem i Junajted, ja sam više ljubitelj Primere, tu sam svoj na svome..

Dodao sam ove godine Kalčo, najviše pratim Veronu Slika

Derbiji u Primeri, uz završnice LŠ, su verovatno najkvalitetnije fudbalske utakmice koje se mogu gledati, ali je problem što ih je malo...mene u Primeri smara što Real, Barsa pa i Atletiko već skoro 10 godina dele prva 3 mesta...počev od sezone 2012/13 prva 3 mesta isključivo dele Real, Barsa i Atletiko...ponekad im se približe Sevilja, Valensija, ali im već 8 godina niko nije uleteo u prva 3...to mi ligu čini malo nezanimljivom. Kalčo je još gori sa dominacijom Juventusa...isto i sa Bundesligom.
Korisnikov avatar
By Zex88
Ja u primeri volim što pored kvalitetnog fudbala, dobre atmosfere, vidim da su ekipe spremne kući da se ozbiljno pobiju sa Realom i Barsom.. A poslednjih godina su krenuli i na strani da igraju na nož..Kad se setim šta je Betis uradio Barsi na sred Kamp Noa.. Sve je manje lakih mečeva..
Ove godine deluje da će biti super zanimljiva.. Real i Barsa su u lošem stanju, ne mogu sudije da navlače, jedino mi je krivo što nema publike.. I što nema sendviča sa pršutom na poluvremenu..

• 1
  • 1780
  • 1781
  • 1782
  • 1783
  • 1784
  • 1790
Svaštara

Neki su se tako naplatili.. Broj godina x plata, p[…]

ABA fantasy

Ubacio sam Bilinovca umesto Tepića.. [emoji123] P[…]