Teme o ostalim sportovima
Korisnikov avatar
By milanezija
Novak od W2019. ima izgubljena 3 TBa i 20ak dobijenih. Jedan je sa ovogodisnjeg USOa protiv Edmunda, nebitan, i 2 protiv Tima na 2 zavrsna mastersa, i oba puta u odlucujucem setu i oba puta nakon ubedljivog otvaranja TBa :doh:

Oba puta pada jer kreçe u pasivu u nadi da će se Tim samoubiti a ovaj bije i dalje i počne da ulazi naravno
Korisnikov avatar
By Lucky
Na žalost, izgleda da je konačno došlo vrijeme tzv. Nove generacije, mada bih ja prije rekao da biologija čini svoje. Nadala nisam odgledao ali Novak je u svim segmentima bio inferioran i sasvim zasluženo je izgubio.
Iz ove perspektive djeluje neostvarivo stizanje, za mene najbitnijeg, Rodžerovog rekorda u broju GS titula.

Послато са Redmi 4 помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By Zex88
Hm, kod Novaka mi deluje da je finiš sezone odradio.. Nadal nikad nije ni bio dobar u dvoranskim uslovima..

Što se tiče nove generacije, hm, nisam siguran koliko je Tim nova generacija... On je neka među generacija.. A i sa 27 godina ima samo 1 GS..
A Cicipas, Medvedev, Zverev i dalje ne pokazuju konstantnost da sruše top3 ekipu..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

By surda
Ne pratim tenis nesto posebno, ali mi se cini da je Djokovic znao i gore zavrsavati sezone.

Mozda je tempirao formu za dva GS, pa posle pao i fizicki i psiholoski.

Ako bude slabiji i u Australiji, onda se mozda moze pisati o nekim novim nakon Djokovica.
  • 1
  • 128
  • 129
  • 130
  • 131
  • 132
Svaštara

Neki su se tako naplatili.. Broj godina x plata, p[…]

ABA fantasy

Ubacio sam Bilinovca umesto Tepića.. [emoji123] P[…]

Vratio se Jovara Odmah trojka i asistecija[emoji91[…]

Rukomet