Teme vezane uz regionalnu ligu
Korisnikov avatar
By MileBL
Evo sad ce Megi popraviti samopouzdanje, kod njih mozes sutati do mile volje nebitno ubacio ili promasio, dobio ili izgubio...

Послато са SM-A202F помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By Zex88
Glup poraz baš.. Ali šta je tu je.. Tako nam je.. Drugi meč u EL kad se raspadnemo u 4/4..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By Zex88
Jesu jači, ali mi smo im pomogli samo tako..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
Meni licno deluje da mu fali prostora, odnosno poverenja trenera i minutaze, moguce i talenta da fali, svakako su razliciti tip igraca. Generalno Dobric ima bolje telo od Gudure, za nijansu je visi 2cm, malo i tezi, fizicki je jaci, ima vise misica sto se kaze, skocniji je, brzi i vise mu fizikalije daju prednost. S druge strane Gudura igra na znanje i tehniku, ima bolju tehniku, sut, kontrolu nad loptom i dosta je sinhronizovaniji sa telom, ima vise kosarkaskog znanja u smislu lucidnosti i kreativnosti. Sto se tice odbrane, tu je Ognjen nesto bolji ili su isti, ipak je ogromna razlika uporedjivati Aba igraca i NBA igraca ili EL igraca. Na to dodajte da je Marko godinu dana mladji i da je tu gde jeste. Guduric je igrom i iskustvom naucio mnogo i napredovao, sto nije slucaj kod Dobrica, ali ukoliko mu se pruzi sansa mislim da bi mogao da bude standardan EL igrac, ima sve predispozicije za tako nesto. Jedno je sigurno nikad nece biti Guduric.

Jedne godine je samo imao prostora od kako je presao u Zvezdu iz FMP-a, ali su ga silne promene trenera izgubile.
Deluje mi da ga Sale Obradovic ne mirise preterano...
Korisnikov avatar
By MileBL
Dobric je krilo, ne moze on igrati beka jer nema igre sa loptom u rukama
Napadacki je bolji od Lazica u odbrani losiji
Mislim da je par utakmica bio starter u Aba ligi, redovno je clan rotacije, to je dovoljno da se izbori za vise minuta

Послато са SM-A202F помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By Gaja
Razumem kreativnost, sa tim se radja ali onda odvoji leto i navezbaj tehniku, radi na sebi i otklanjaj mane koje se mogu otkloniti. Ovako ce da zavrsi kao jos jedan Rudez ili Simonovic..
Tako ne razumem ni Jankovica, sutiraj bacanja 2 meseca svaki dan po sat vremena i naucices da sutiras i pogadjas. Kako je mogao Tomasevic mozes i ti.
Da Bertans nije sutirao trojke do iznemoglosti sad sigurno ne bi bio u NBA. Mislim da je Bogdan B. idealni primer 'hard work pays off'.
Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
Gaja napisao: Sre Nov 04, 2020 10:20 am Razumem kreativnost, sa tim se radja ali onda odvoji leto i navezbaj tehniku, radi na sebi i otklanjaj mane koje se mogu otkloniti. Ovako ce da zavrsi kao jos jedan Rudez ili Simonovic..
Tako ne razumem ni Jankovica, sutiraj bacanja 2 meseca svaki dan po sat vremena i naucices da sutiras i pogadjas. Kako je mogao Tomasevic mozes i ti.
Da Bertans nije sutirao trojke do iznemoglosti sad sigurno ne bi bio u NBA. Mislim da je Bogdan B. idealni primer 'hard work pays off'.
upravo ovo sto je rekao Mile, Dobric nije bek, moze da igra u nekoj postavci, ali nije dovoljno kvalitetan za tu poziciju, nema konstantan sut, nema siguran prodor, nema dovoljno dobru tehniku za beka. Nece nikada biti Guduric, ali po meni moze postati jedan Lucic, kome je dosta slicniji, sem sto nema taj instinkt ubice i liderstvo koje Luca poseduje.

Slazem se da je apsolutno nejasno kako igrac koji zivi od kosarke ne moze da uzme i da sat vremena sutira bacanja ili vezba tehniku ili popravi lateralne kretnje ili bilo sta, to mi je prosto neshvatljivo.
  • 1
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 28
NBA

Pozdrav ljudi, Sry sto ovako ulecem, trazimo clan[…]

Fudbal

Tuga.. mlad covek.. :(

Ide to mnogo brze ako se napravi rezultat iznad oc[…]