Mesto za sve nekošarkaške diskusije
Korisnikov avatar
By Pavac
djokonda napisao: Pet Okt 30, 2020 1:53 pm Pa ako će ljudi da slave slave na redovan način ove godine onda i treba da nas stave u karantin...ja dok se ovo koliko toliko ne reši ne idem na slave osim kod mojih gde će biti slava u krugu porodice. Stvarno su ljudi nenormalni ako će u svojim kućama da skupljaju i kurtu i murtu.
pa sta mislis da li ce slaviti na redovan nacin? Naravno da hoce, slave su ( cast izuzecima ) postale bahanalije, hrane za bataljon ljudi.. zato nas i verovatno ceka karantin.. jedino tako mogu da sprece raju da im na slavu ne dodje 100+ ljudi u jedno 3 dana slavlja..
Korisnikov avatar
By Zex88
Moram da pohvalim Bambi.. Nakon fijaska sa slanom plazmom, uboli su sa kockom i stiksijem..
Večeras probao ovo drugo, vrh..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By Zex88
Teroristički napadi u Beču..

Ko je sledeći..

Korisnikov avatar
By The Answer
Bambi, zbog tih slanih blasfemija i stavljanja kokosa u bele kocke!
Korisnikov avatar
By BogdanB
Brate, bela kocka kida.
Nisam ni znao da ima kokos a nisam ljubitelj toga. Pojeo i ulazi majka posle nekog vremena, jsl si video sa cim je? Plazma i bela cokokada kazem, a ona, ima i kokos.
Nemoguce, ne oseca se

Poslato sa MAR-LX1A uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By Pavac
Zex88 napisao:Teroristički napadi u Beču..

Ko je sledeći..

Kuva se svuda..
Ja govorim od marta, od pocetka korone u Srbiji, da se bojim da ovo sve nije jedno veliko zagrevanje i spremanje za vece svetsko sranje, da li jaci virus, da li svetski sukob.. ne znam

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By Zex88
Мушкарац који је синоћ извео терористичке нападе у Бечу је 20-годишњак, пореклом из Северне Македоније, који има и држављанство Аустрије, потврдио је министар унутрашњих послова Аустрије.
U 100 marki da je Albanac..

Ocekujem da NATO reaguje ostro prema Austriji zbog maltretiranja, zastrasivanja, ubistava nevinih Albanaca..
  • 1
  • 3563
  • 3564
  • 3565
  • 3566
  • 3567
  • 3583
NBA

Pozdrav ljudi, Sry sto ovako ulecem, trazimo clan[…]

Fudbal

Tuga.. mlad covek.. :(

Ide to mnogo brze ako se napravi rezultat iznad oc[…]