NBA, NCAA & High School Basketball, NBDL
Korisnikov avatar
By MileBL
Lijepo je gledati naseg covjeka kad trpa na ovako visokom nivou

Послато са SM-A202F помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By Zex88
Lepus napisao:Kakva utakmica, kakva serija. Jokara opasan.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
Od tvoje izjave da se sramoti, dominira Slika (mada i tada nije bio loš, dapače Slika)

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By Lepus
Paaa, i sramotio se, prije svega u odbrani. Ovo sada je druga priča, ali to ima dosta veze i sa igrom cijelog tima i povratkom Herris-a.

Korisnikov avatar
By Zex88
Lepus napisao:Paaa, i sramotio se, prije svega u odbrani. Ovo sada je druga priča, ali to ima dosta veze i sa igrom cijelog tima i povratkom Herris-a.

Debeli igra odbranu samo na 3-1 Slika

Korisnikov avatar
By Gaja
Nalozio sam se na Portera u ove dve zadnje tekme :D Mnogo lep sut ima, dobar je i u skoku i onako duguljast ume da blokira pod kosem.

Fascinanto mi koliko je Zubac brzoplet, verovatno i malo uplasen i naravno neiskusan. On kako primi loptu pod kosem krene na zakucavanje ne gledajuci ni ko ga cuva, ni koliko je oko njega, niti napravi neku fintu. Samo krene i misli svi ce se sklone.

Kao ljubitelj klasicnih centara meni se ovakav Jokic ne svidja ali neuptino je da je ovakav mnooogo tezi za cuvanje nego prosle godine. I naravno bolji je u odbrani.
Korisnikov avatar
By MileBL
Kakav je ovo forum da niko ne napise rjeci poslije nocasnjih utakmica, ja samo mogu reci da se odavno nisam obradovao kao jutros kad sam pogledao rezultate

Послато са SM-A202F помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By Zex88
Ček bre, gledam snimak

Drago mi je što su Klipani ispali kao da je Partizan u pitanju

Kakva rampa Adebaja..

Debeli standardno rešava ove levate..

Ne znam da li je ostalo goriva za Lejkerse..

Korisnikov avatar
By djokonda
Kuku Džordža šta on odigra sinoć...za koga Klipersi dadoše celu svoju budućnost...Jokić i Marej ludilo, Milsap, Grant i posebno Heris odlični. Od početka se video jasan plan u odbrani (dosta lopta u rukama Morisa i dosta njegovih šuteva), defanzivne rotacije su stvarno bile dobre...malo se u drugoj raspalo kada je Jokić izašao jer sa Plamlijem nisu imali način da napadnu Harela, koji se jako loše snalazi u timskoj odbrani kada ga Jokić izvlači napolje. Kada im je u ritmu prva petorka i kada pogađaju otvorene šuteve teško da iko može da ih brani...nije Doku mnogo ni pomoglo stavljanje Kavaia na Jokića, a Džordža na Mareja u pokušaju da im brane igru 2 na 2 na vrhu kapice. Protiv Lejkersa se plašim navlačenja sudija, ali Lejkersi stvarno igraju odličan plejof i definitivno su favoriti. Priželjkivao sam finale Denver - Toronto, ali second best option mi je bila Majami - Denver, tako da se tome nadam.
Inače Jokić je toliko unikatan talenta...on ima možda najbolju oči-ruke koordinaciju od svih igrača koje sam ikada gledao, takođe ima jako mekane i brze ruke u smislu da sve hvata što mu je u blizini, a da sve to uz fantastičan raspon ruku. Fantastičan je šuter, ima fantastičan balans, osećaj za prostor itd...to što je atletski nešto slabiji verovatno u njegovom slučaju ne predstavlja hendikep jer pitanje da li bi se igrački razvio na ovaj način da je kojim slučajem bolja atleta...verovatno bi postao konvencionalniji igrač i samim tim predvidiviji.
Korisnikov avatar
By Lucky
Siguran sam da će Adebajova blokada još puno godina ostati kao jedan od antologijskih poteza. Nekom drugom bi Tejtum slomio ruku ili iščašio rame, ali ne i Bamu. U senci je ostao i Batlerov nemogući koš neposredno prije.
Od ostale 4 ekipe jedino priželjkujem da Lejkersi ne uzmu prsten a volio bih okršaj Denvera i Majamija u finalu.
Inače, kakva je situacija sa klincima u NBA? Ne vjerujem da ima mnogo mlađih igrača od Tajlera Hiroua (2000), pogotovo sa bitnom ulogom u timu.

Послато са Redmi 4 помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By Gaja
Mislim da je povratak Herisa jedna od kljucnijih stvari u ovom PO. Ipak treba neko da odigra odbranu kada se lomi tekma.

Slazem se sa @Djokonda za Harela, ne deluje kao neki inteligentni kosarkas.

Mislim da ce teeesko Denver izaci sa LA. Nisam do sada gledao kako Dejvis cuva Jokica ali verovatno ce ga natera na manji broj poena ali zato ce verovatno biti vise asistencija. Vrlo moguce i tripl dabl :think: Dobro je ako Dejvis bude igrao 4.
Jel zna neko kakav je Rondo odbrambeni igrac? Sa druge strane ne znam ko ce na Lebrona, mozda Milsap ili Grant?

Uglavnom velika je prednost za LA ali kakvu hemiju dobio Denver...
  • 1
  • 1091
  • 1092
  • 1093
  • 1094
  • 1095
KK Crvena zvezda 2020/2021

Milutinov, Videcemo u kakvom je stanju Zizic Mi […]

Drugi pripremni turninr Evrolige pod nazivom odigr[…]

Fudbal

Sreća na žrebu je i dalje tu, i to mnoooogo veća n[…]

Ostali klubovi ABA lige